Paliwo tam, gdzie go potrzebujesz

 

Firma Eurogate International specjalizuje się w rozwiązaniach na potrzeby lekkich prac budowlanych. Dlatego poza wiertnicami, kafarami czy wyciągami, w ofercie znajdziemy także większe i mniejsze zbiorniki paliwa, dzięki którym zaopatrzymy w olej napędowy maszyny i narzędzia – na miejscu, tam gdzie to akurat potrzebne.

 

 

Specjaliści Eurogate postawili na brytyjską markę FuelProof, charakteryzującą się dbałością o środowisko, wysoką jakością produktów, wytrzymałością i prostotą obsługi. Wszystkie zbiorniki i cysterny FuelProof są produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i doświadczenia wysoko wykwalifikowanej kadry inżynieryjnej.

 

 

W ofercie znajdziemy zbiorniki stacjonarne o sześciennym kształcie FuelCube od 250 do 900 litrów, a także serię FuelStore (dostępne ze specjalnymi ramami do transportu) od 500 do 2500 litrów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zaopatrzyć się w cysternę na przyczepie, co pozwoli łatwo i tanio dostarczać paliwo w miejsce pracy. W razie potrzeby istnieje możliwość zabudowania zbiornika na samochodzie ciężarowym, ale zdecydowanie łatwiej, do codziennego stosowania na drogach publicznych, będzie skorzystać z cysterny na przyczepie.

 

 

1000L Dieseltank aanhanger dubbelas 10 800x600

Cysterna o pojemności 1000 litrów została wykonana zgodnie z wytycznymi transportu ADR i posiada pełną certyfikację UE. Zbiornik jest dwupłaszczowy, stalowy, montowany na rurowej ramie z cynkowanej stali. Urządzenie można wyposażyć w hamulec ręczny, uchwyt z hydrauliczną amortyzacją i hamulcem najazdowym, błotniki, światła, a także osie i opony dostosowane do wysokich prędkości. Wewnątrz zbiornika znajduje się system przegród zapewniający stabilność na drodze. Osprzęt cysterny – wloty i wyloty – można bezpiecznie zamknąć w specjalnej skrzyni z tyłu zbiornika.

 

 

 

Zbiornik na podwoziu dwuosiowym zbudowano ze stali o grubości 3 i 4 milimetry. Przyczepę wyposażono w cztery uchwyty do podnoszenia. W ofercie dostępne są rozmaite rodzaje pomp. Standardowo pompa posiada 4 metry węża, pistolet z automatycznym odcinaniem przepływu oraz filtry. Pompę można ustawić w tryb pompowania określonej ilości paliwa "na skok". W razie potrzeby można też dodać do cysterny przepływomierz z możliwością śledzenia ubytku w czasie.

 

 

Na wszelkie pytania odnośnie tej oraz innych modeli przyczep do przewozu oleju napędowego, a także stacjonarnych zbiorników paliwa chętnie odpowiedzą przedstawiciele firmy Eurogate International.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL