PBRO2404

Operatorzy, przedsiębiorcy budowlani i dystrybutorzy wiodących marek i sprzętu budowlanego spotkali się podczas Regionalnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW. Trzynasta edycja tego wydarzenia odbyła się 7 października 2023 r. w Łobzie w woj. zachodniopomorskim.

 

Na powierzchni targowej zobaczyliśmy ponad sto maszyn i urządzeń, z czego duża część była w ruchu i udostępniona do testów. Przez cały dzień można było oglądać m.in.: koparki gąsienicowe, kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła, pelną gamę osprzętu i wiele innych maszyn, urządzeń i sprzętu.

 

Formuła targów eRobocze SHOW zakłada, że to maszyny jeżdżą do różnych regionów Polski, żeby prezentować najnowsze technologie. Co roku odbywają się więc dwie edycje eRobocze SHOW – jedna centralna w Lubieniu Kujawskim i druga w różnych regionach Polski. Tym razem to właśnie Łobez w Polsce północno-zachodniej był miejscem największej wystawy maszyn roboczych.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z frekwencji. Odwiedziło nas bardzo dużo inwestorów, przedsiębiorców i użytkowników maszyn roboczych. Widzieliśmy sporo nowych twarzy, firm działających w województwie zachodniopomorskim i okolicznych. To oznacza jedno – pomysł organizacji targów w różnych częściach Polski to dobry ruch! – mówi Rafał Jajor, prezes wydawnictwa Lasmedia, organizator eRobocze SHOW.

 

PBRO2683

Targi eRobocze SHOW, jak tłumaczy Rafał Jajor, wszędzie gdzie się odbywają, starają się wspierać lokalny biznes i korzystać z lokalnych usług. Odbywają się we współpracy z samorządami.

 

- Łobez to świetne miejsce na organizację targów, to „serce” Pomorza Zachodniego, bo znajduje się w centrum województwa. Dzięki targom firmy z regionu mają okazję zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i sprzętu. Tego typu wydarzenia, to też oczywiście promocja naszej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która daje możliwości zorganizowania takich wydarzeń. Potrzeba nam przedsiębiorstw zainteresowanych inwestowaniem w strefie, zależy nam na tym, żeby zainteresować naszym regionem i strefą ekonomiczną firmy z całego kraju – mówi burmistrz Łobza, Piotr Ćwikła.

 

– To targi inne niż wszystkie. Trudno je właściwie opisać, bo nikt inny w Polsce nie robi czegoś podobnego i to na taką skalę. To wielka wartość, że operatorzy i przedsiębiorcy budowlani mają swoją imprezę, na której mogą zapoznać się z nowościami technicznymi i co więcej, testować maszyny. To też dobre miejsce na zawody Polskiej Ligi Operatorów, organizowane podczas targów przez Stowarzyszenie, na których promujemy zawód operatora i zasady bezpiecznej pracy – podkreśla Zbigniew Migda, prezes zarządu Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych Operator, współorganizator eRobocze SHOW.

 

Propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy, to obok prezentowania nowości technologicznych, główna idea targów eRobocze SHOW.

 

PBRO2387

– Mimo że widać poprawę, wciąż jednak budownictwo jest branżą, w której wypadkowość jest bardzo duża. Problem dotyczy przede wszystkim małych firm. W wielkich przedsiębiorstwach pracodawcy zazwyczaj wdrażają procedury i podejmują szereg działań na rzecz poprawy bhp. Niewielkie firmy natomiast, chcąc być konkurencyjne, szukają oszczędności w pierwszej kolejności tnąc koszty związane właśnie z bhp – tłumaczy Sławomir Zarzycki, inspektor pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie.

 

W punkcie OIP przez cały dzień targów można było zasięgnąć porad z zakresu prawa pracy.

 

W Łobzie na gości czekały liczne atrakcje – dynamiczne pokazy maszyn podczas pracy zorganizowane przez firmy: DT-Automatyzacja, Interhandler, Liebherr, czy Wacker Neuson oraz widowiskowy pokaz specjalny eRobocze Arena (Mecalac Polska) z udziałem najlepszych demo operatorów. Przez cały dzień trwała wystawa maszyn i sprzętu, prelekcje i spotkania branżowe, była też bezpłatna strefa dzieci, catering i konkursy dla publiczności.

 

Jednym z konkursów dla operatorów, były zmagania Postaw na Q8!, polegający na układaniu beczek z olejem za pomocą maszyny budowlanej. W rolę prowadzącego konkurs wcielił się Mariusz Pudzianowski. W konkursie zasady bhp też były ważne. – Higiena pracy musi być zachowana. Chwila nieuwagi i może dojść do nieszczęścia. Trzeba o tym pamiętać nie tylko tutaj, podczas zabawy konkursowej, ale zawsze. Sam mam kilka koparek, wiem jakie to ważne – tłumaczył Pudzian.

 

Stałym punktem programu każdej edycji eRobocze SHOW są zawody Polskiej Ligi Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Zawodnicy muszą wykazać się nie tylko umiejętnościami obsługi maszyny i precyzją, ale także dbałością o zasady bezpieczeństwa, bo za nieprzestrzeganie zasad bhp otrzymuje się punkty karne.

 

PBRO3057

W Łobzie operatorzy zmierzyli się na: koparko-ładowarce JCB 4CX PRO AEC – dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi TB230 – dostarczonej przez firmę Wilhelm Schӓfer.

 

Najlepsi w PLO okazali się:

 

W kategorii koparko-ładowarka:

1. Patryk Bożych

2. Bartosz Wieteska

3. Dariusz Malarski

 

W kategorii koparka:

1. Artur Lasoń

2. Rafał Sitek

3. Łukasz Odoliński

 

Sponsorami zawodów były firmy: JCB (Interhandler), Wilhelm Schӓfer (Takeuchi), DHB, Reper Store, Q8Oils, Serwis-Kop, Urząd Miejski w Łobzie oraz Lasmedia, czyli wydawca magazynu Robocze NEWS i portalu eRobocze.pl.

 

PBRO2963 2

Podczas eRobocze SHOW odbył się także konkurs na wyjątkowej maszynie przeładunkowej – Turbo Żuraw produkcji redaktorów z magazynu Robocze NEWS. Najlepszy czas osiągnął Łukasz Smolarek i to on pojechał do domu z nagrodą główną – wiertarko-wkrętarką ufundowaną przez Wydawnictwo Lasmedia.

 

Kolejna edycja eRobocze SHOW odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2024 r. w Lubieniu Kujawskim. Będą to Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW Lubień Kujawski.

 

Wcześniej eRobocze SHOW odbywało się w wielu miejscach w Polsce: we Włocławku, Dąbrowie Górniczej, Przasnyszu, Sosnowcu, Turku, Grodzisku Mazowieckim, Krzywej k. Legnicy, Straszęcinie k. Dębicy i w Lubieniu Kujawskim.

 

 

 

 

Lista firm, które wzięły udział w Regionalnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW 2023w Łobzie:

2R, AP-MC, Batmatic, Bergerat Monnoyeur, Bis Maszyny Budowlane, Bobcat, Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie, DHB, DT-Automatyzacja, EnginEcoPower, Entrack, eRobocze.pl portal branżowy, Eurocomach, Haga, Inter Import Export, Interhandler, Leica Geosystems, Liebherr Polska, LiuGong Dressta Machinery, Magna Tyres, MB Crusher, Mecalac Polska, Mega, Metaltech, Nex Group, Nummi Pro, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie, Preston Group, Probst, Q8Oils, Rental Serwis, Reper Store, Robocze NEWS magazyn branżowy, Sany Polska, Schaffer-Polska, Serwis-Kop, SITECH Poland, Solid Hitch, Steelwrist, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Sunward Polska, Swepac Polska, Techbud, Truck&Machines, Urząd Miejski w Łobzie, Utech, Vegatol, Wacker Neuson, Wilhelm Schӓffer (Takeuchi), Wydawnictwo Lasmedia, XCMG, Yanmar Construction, Związek Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych.
Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia – wydawca portalu eRobocze.pl oraz magazynu Robocze NEWS.

Dział: Wiadomości

 

To już swego rodzaju tradycja, że marka Yanmar wraz z wieloma towarzyszącymi markami wystawia się na potężnym stoisku podczas eRobocze SHOW. Tym razem będzie podobnie - niepowtarzalne czerwone maszyny zobaczycie na ogromnym stoisku, na którym zaprezentuje się nie jeden, a wielu dystrybutorów japońskich produktów.

 

Oczywiście, co najważniejsze, maszyny Yanmar będą udostępnione do testów - jeśli chcielibyście wsiąść do wybranych modeli i spróbować nimi popracować na specjalnie wyznaczonych powierzchniach, zachęcamy do zarejestrowania się przy pomocy formularza online. Dzięki temu, na imprezie wystarczy już tylko podejść do stoiska organizatora i pobrać specjalną opaskę uprawniającą do wejścia na pola testowe. 

 

Wszystkie istotne informacje o wydarzeniu znajdziecie w notce głównej.

 

Pamiętajcie - 7 października, Łobez - eRobocze SHOW! Czekamy na Was!

Dział: Wiadomości

 

Znamy już szczegółowy plan zbliżającego się eRobocze SHOW w Łobzie, które odbędzie się już 7 października 2023 roku! Kompletne zestawienie wydarzeń, które czekają na naszych gości, wraz z planem imprezy podzielonym na sektory, możecie pobrać w formacie .pdf tutaj, albo zobaczyć na stronie organizatora.

 

Pamiętajcie, że przez cały dzień czekają na Was atrakcje bardziej lub mniej związane z maszynami i światem budowy, przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów i przedsiębiorców, ale również dla całych rodzin. 

 

Czekamy na Was! Wszystkie istotne informacje o eRobocze SHOW znajdziecie w notce głównej.

 

 

Dział: Wiadomości

 

Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW już niebawem - 7 października 2023 roku w Łobzie!

 

Spieszymy z najświeższymi informacjami na temat wystawców i zaczynamy od firmy Leica Geosystems, która na zbliżającej się edycji wydarzenia zaprezentuje się nie na jednym, a dwóch placach manewrowych! Będzie można testować łątę niwelacyjną w systemie 3D, zamontowaną na ładowarce, a także system 3D na dużej koparce. Dzięki unikatowej możliwości testowania tych urządzeń operatorzy odwiedzający eRobocze SHOW będą mogli sprawdzić działanie systemów na przygotowanym modelu 3D oraz poznać walory szybkiej i łatwej pracy z rozwiązaniami marki Leica.

 

Pamiętajcie - aby testować maszyny na eRobocze SHOW należy się wcześniej zarejestrować. Najlepiej to zrobić za pomocą formularza online. Wszelkie istotne informacje na temat wydarzenia znajdziecie w notce głównej

Dział: Wiadomości

 

Już od 9 lat na targach eRobocze SHOW najlepsi operatorzy koparek i koparko ładowarek zmagają się w unikatowych konkurencjach wymagających zręczności, szybkości i znajomości zasad BHP. Podczas Regionalnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, 7 października 2023 roku po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć prawdziwy pokaz operatorskiej sztuki. Ciekawe, jakie zadanie tym razem przygotują sędziowie!

 

Uwaga - na liście startowej zostało jeszcze tylko 20% wolnych miejsc, a zapisy są otwarte do 25 września! Warto zapisać się przed przyjazdem na imprezę, kontaktując się ze Zbigniewem Migdą za pośrednictwem aplikacji messenger, by zagwarantować sobie start z listy głównej.

 

Po 25 września utworzona zostanie lista główna zawodników, którzy do tego czasu zdążyli się zarejestrować.

 

Istnieje też możliwość zapisania się na konkurencje już na eRobocze SHOW, ale dostępność miejsc nie jest gwarantowana.

 

Sponsorami Polskiej Ligi Operatorów w Łobzie są JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie. Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

Dział: Wiadomości

 

Regionalne eRobocze SHOW już niebawem, 7 października 2023 roku w Łobzie! Jak zawsze, jedną z głównych atrakcji dla operatorów odwiedzających imprezę będzie możliwość testowania maszyn na specjalnie wyznaczonych placach. Pamiętajcie, że przed przyjazdem na eRobocze SHOW warto się zarejestrować przy pomocy formularza online

 

Do testów dostępnych będzie około 100 różnych maszyn należących do wielu rozmaitych marek sprzętowych. Śledźcie erobocze.pl i naszą stronę facebook by dowiadywać się więcej na bieżąco!

 

Operatorzy testujący maszyny powinni posiadać odpowiednie uprawnienia. Wchodzenie do maszyn i testowanie pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę jest zabronione.

Dział: Wiadomości

 

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to przede wszystkim dynamiczne pokazy maszyn z omówieniem przez opiekunów marki, w tym pokazy specjalne eRobocze Arena, a także wyjątkowa okazja dla operatorów do przetestowania najnowszych modeli - testy ponad 100 maszyn na specjalnie wyznaczonych placach! Nadchodzące wydarzenie to już drugie w tym roku - po centralnych targach przyszedł czas na jednodniowe targi regionalne.

 

W trakcie wydarzenia, które odbędzie się 7 i 8 czerwca 2024 roku w Lubieniu Kujawskim, odbędą się też zawody Polskiej Ligi Operatorów oraz liczne konkursy dla operatorów na maszynach firm wystawienniczych.

 

Na wystawie maszyn i sprzętu zobaczymy ponad 300 maszyn roboczych, odbędą się także interesujące prelekcje i spotkania branżowe.

 

W planach także specjalna strefa dzieci, catering, konkursy dla publiczności.

 

Dynamiczna wystawa maszyn i sprzętu

 

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to wystawa maszyn, podczas której organizowane są dynamiczne pokazy. Targi organizowane są przez branżowe wydawnictwo Lasmedia od 2016 roku. Wydarzenie ma wyjątkowy charakter i wyróżnia się na tle innych spotkań branżowych swoją dynamiką i charakterystyczną – znaną już przedsiębiorcom i operatorom – „roboczą” atmosferą. Na specjalnie wyznaczonych placach zaprezentują się przedstawiciele mniej lub bardziej znanych marek sprzętowych, którzy będą mieli okazję demonstrować swoje produkty w ruchu!

 

Pełną listę wystawców można już zobaczyć na stronie organizatora!

 

Testy maszyn

 

Tradycyjnie na eRobocze SHOW operatorzy mają niepowtarzalną szansę na przetestowanie najnowszych modeli maszyn na specjalnie wyznaczonych placach manewrowych. Dzięki temu nie tylko dobrze się bawią, ale zyskują też cenną wiedzę na temat faktycznych możliwości koparek, ładowarek, koparko-ładowarek oraz wielu, wielu innych maszyn. 

 

Aby testować maszyny warto przed przyjazdem zarejestrować się przy pomocy formularza online, który jest dostępny tutaj. Po przybyciu na miejsce, zarejestrowane osoby powinny skierować się do namiotu organizatora w centralnej części targów i pobrać specjalne opasji uprawniające do wejścia na place manewrowe.

 

Testowanie maszyn, podobnie jak udział w konkursach, jest bezpłatne! W testach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające odpowiednie uprawnienia, niebędące pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę.

 

Konkursy dla operatorów

 

Wielu operatorów spróbuje swoich sił w konkursach - Polskiej Lidze Operatorów, a także konkurencjach maszynowych organizowanych przez wystawców. Więcej informacji odnośnie konkursów pojawi się w tym miejscu wkrótce!

 

Udział w konkursach, podobnie jak testowanie maszyn, jest bezpłatne! W zawodach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające odpowiednie uprawnienia, niebędące pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę.

 

Sponsorami PLO na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim są: Interhandler, Milwaukee, Pekao Leasing, Reper Store, Serwis-Kop, Syntaco, Wilhelm Schaeffer i Unicontrol.

 

Misja eRobocze SHOW

 

Ideą eRobcze SHOW jest promowanie nowoczesnych technologii oraz bezpiecznych metod pracy. Misja ta jest wprowadzana w życie nie tylko poprzez wystawę, pokazy i testy, ale także poprzez konkursy dla operatorów, m.in. na stałe towarzyszące każdej edycji eRobocze SHOW – zawody Polskiej Ligi Operatorów.

 

To konkursy dla najlepszych w branży operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Aby wygrać trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami obsługi maszyny i precyzją, ale także dbałością o zasady bezpieczeństwa, bo za nieprzestrzeganie zasad bhp otrzymuje się punkty karne.

 

Informacje organizacyjne

 

Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator.

 

Dojazd

 

Adres: Lubień Kujawski, ulica Słoneczna

 

Na dokładne miejsce wydarzenia będą prowadziły znaki.

 

Google Maps

Dział: Wiadomości

Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW odbędą się 7 października 2023 roku w Łobzie (woj. zachodniopomorskie). Będzie to już XIII edycja wydarzenia skierowanego głównie do profesjonalistów z branży budowlanej -  użytkowników maszyn roboczych, przedsiębiorców budowlanych oraz dystrybutorów wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce. To nie znaczy jednak, że na targach zabraknie atrakcji dla całych rodzin - jak zawsze, organizator zadba o moc rozrywki przez cały dzień! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

Tradycyjnie odbędą się dynamiczne pokazy maszyn roboczych na placach manewrowych wystawców, a także pokazy specjalne z cyklu eRobocze ARENA z udziałem demooperatorów. Operatorzy odwiedzający Łobez 7 października będą też mogli własnoręcznie przetestować najnowsze modele na wyznaczonych placach manewrowych.

 

 

Zwiedzający będą też mogli oglądać zmagania operatorów w zawodach Polskiej Ligi Operatorów, w których najlepsi za sterami zaprezentują precyzję, szybkość działania, i oczywiście znajomość przepisów BHP. Odbędą się także inne konkursy na stoiskach wystawców - obserwujcie erobocze.pl by dowiedzieć się więcej na bieżąco!

 

 

Polska Liga Operatorów jest organizowana przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Zawodnicy wystartują w dwóch konkurencjach: koparka i koparko-ładowarka. Wszelkie informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie wydarzenia.

 


Sponsorami edycji eRobocze SHOW w Łobzie 2023 są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie. Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

 

 

Na zawody Polskiej Ligi Operatorów zapisy prowadzi Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Na pozostałe konkursy można zapisywać się na miejscu, u sędziego.

 

 

Jednym z najważniejszych elementów wydarzenia jest możliwość zobaczenia największej wystawy maszyn w kraju - podczas ostatniej edycji na placu pokazowym zebrało się ponad 300 maszyn, z czego 150 prezentowano w ruchu. Pojawią się koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła, pełna gama osprzętu do maszyn, młoty, łyżki, chwytaki, głowice, frezy, opony do maszyn, oleje, filtry, części zamienne, elementy hydrauliki i wiele innych urządzeń, sprzętu oraz usług.

 

 

Odbędą się także spotkania branżowe oraz prelekcje związane z pracą w branży budowlanej. 

 

 

Dla najmłodszych przewidziano strefę zabaw z animatorem, dla głodnych - strefę gastronomiczną, a dla szerokiej publiczności nie zabraknie konkursów niezwiązanych bezpośrednio z prowadzeniem maszyn.

 

 

Zdaniem operatorów największą atrakcją wydarzenia są oczywiście testy maszyn. Uwaga - na testy obowiązują zapisy! Jeśli chcesz przyjechać i testować, zarejestruj się przy pomocy formularze online dostępnego tutaj. Na miejscu, w dniu imprezy, przyjdź pod namiot organizatora i odbierz specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na place manewrowe. Możliwość testowania maszyn i rejestracja są oczywiście bezpłatne.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 7 października 2023 roku (sobota), w godzinach 9.00 – 17.00 w Łobzie, przy ulicy Drawskiej 42. Targi odbywają się na terenie Strefy Ekonomicznej w Łobzie w woj. zachodniopomorskim.

 

 

Patronat honorowy obejmuje burmistrz Łobza Piotr Ćwikła, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Związek Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych.
Patronat medialny: magazyn Robocze News, Truck&Machines, portal eRobocze.pl oraz lobez24.pl
Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia.

Informacje o wydarzeniu można śledzić na mediach społecznościowych:

FB – eRobocze SHOW 2023 Łobez – Regionalne #13
YT – RoboczeTV
IG – eroboczeshow

Na erobocze.pl prowadzony będzie specjalny serwis prasowy - zaglądajcie na stronę by śledzić najnowsze informacje o eRobocze SHOW! Widzimy się na miejscu!

Dział: Wiadomości

 

Organizator eRobocze SHOW podał datę kolejnej imprezy! Tym razem będą to regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, odbędą się w miejscowości Łobez 7 października.

 

Regionalna edycja wydarzenia będzie trwała jeden dzień (w przeciwieństwie do centralnych targów, które są dwudniowe). Niezmiennie będzie to jednak okazja do testowania maszyn, brania udziału w konkursach i oglądania dynamicznych pokazów pracy najnowszych modeli koparek, ładowarek, nośników narzędzi, systemów roboczych i wielu innych ciekawostek z branży budowlanej. 

 

Tradycyjnie na wydarzeniu odbędą się również zawody Polskiej Ligi Operatorów organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR. 

Dział: Wiadomości
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL