Regionalne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Łobzie

 

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to przede wszystkim dynamiczne pokazy maszyn z omówieniem przez opiekunów marki, w tym pokazy specjalne eRobocze Arena, a także wyjątkowa okazja dla operatorów do przetestowania najnowszych modeli - testy ponad 100 maszyn na specjalnie wyznaczonych placach! Nadchodzące wydarzenie to już drugie w tym roku - po centralnych targach przyszedł czas na jednodniowe targi regionalne.

 

W trakcie wydarzenia, które odbędzie się 7 października 2023 roku w Łobzie, odbędą się też zawody Polskiej Ligi Operatorów oraz liczne konkursy dla operatorów na maszynach firm wystawienniczych.

 

Na wystawie maszyn i sprzętu zobaczymy ponad 200 maszyn roboczych, odbędą się także interesujące prelekcje i spotkania branżowe.

 

W planach także specjalna strefa dzieci, catering, konkursy dla publiczności.

 

Dynamiczna wystawa maszyn i sprzętu

 

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to wystawa maszyn, podczas której organizowane są dynamiczne pokazy. Targi organizowane są przez branżowe wydawnictwo Lasmedia od 2016 roku. Wydarzenie ma wyjątkowy charakter i wyróżnia się na tle innych spotkań branżowych swoją dynamiką i charakterystyczną – znaną już przedsiębiorcom i operatorom – „roboczą” atmosferą. Na specjalnie wyznaczonych placach zaprezentują się przedstawiciele mniej lub bardziej znanych marek sprzętowych, którzy będą mieli okazję demonstrować swoje produkty w ruchu!

 

Pełną listę wystawców można już zobaczyć na stronie organizatora!

 

Testy maszyn

 

Tradycyjnie na eRobocze SHOW operatorzy mają niepowtarzalną szansę na przetestowanie najnowszych modeli maszyn na specjalnie wyznaczonych placach manewrowych. Dzięki temu nie tylko dobrze się bawią, ale zyskują też cenną wiedzę na temat faktycznych możliwości koparek, ładowarek, koparko-ładowarek oraz wielu, wielu innych maszyn. 

 

Aby testować maszyny warto przed przyjazdem zarejestrować się przy pomocy formularza online, który jest dostępny tutaj. Po przybyciu na miejsce, zarejestrowane osoby powinny skierować się do namiotu organizatora w centralnej części targów i pobrać specjalne opasji uprawniające do wejścia na place manewrowe.

 

Testowanie maszyn, podobnie jak udział w konkursach, jest bezpłatne! W testach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające odpowiednie uprawnienia, niebędące pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę.

 

Konkursy dla operatorów

 

Wielu operatorów spróbuje swoich sił w konkursach - Polskiej Lidze Operatorów, a także konkurencjach maszynowych organizowanych przez wystawców. Więcej informacji odnośnie konkursów pojawi się w tym miejscu wkrótce!

 

Udział w konkursach, podobnie jak testowanie maszyn, jest bezpłatne! W zawodach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie, posiadające odpowiednie uprawnienia, niebędące pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub leków wpływających na koncentrację i psychikę.

 

Sponsorami PLO edycji eRobocze SHOW w Łobzie 2023 są firmy: JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie.

 

Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

 

Misja eRobocze SHOW

 

Ideą eRobcze SHOW jest promowanie nowoczesnych technologii oraz bezpiecznych metod pracy. Misja ta jest wprowadzana w życie nie tylko poprzez wystawę, pokazy i testy, ale także poprzez konkursy dla operatorów, m.in. na stałe towarzyszące każdej edycji eRobocze SHOW – zawody Polskiej Ligi Operatorów.

 

To konkursy dla najlepszych w branży operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. Aby wygrać trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami obsługi maszyny i precyzją, ale także dbałością o zasady bezpieczeństwa, bo za nieprzestrzeganie zasad bhp otrzymuje się punkty karne.

 

Informacje organizacyjne

 

Organizatorem eRobocze SHOW jest wydawnictwo Lasmedia. Współorganizatorem jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator.

 

Patronat honorowy: Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie, burmistrz Łobza Piotr Ćwikła, Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, Związek Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych.

 

Patronat medialny: magazyn Robocze News, Truck&Machines, portal eRobocze.pl oraz lobez24.pl

 

Dojazd

 

Adres: Łobez, ul. Drawska 42. Targi odbywają się na terenie Strefy Ekonomicznej w Łobzie w woj. zachodniopomorskim.

 

Na dokładne miejsce wydarzenia będą prowadziły znaki.

 

https://www.google.com/maps

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL