Osprzęt

 

Odpowiednie sortowanie materiału jest kluczem do sukcesu w wielu branżach. Czy to w kopalni, podczas prac ziemnych, czy przy urządzaniu zieleni, przyda się odpowiedni osprzęt do kruszenia, przesiewania i manipulacji. Markowe osprzęty włoskiej produkcji właśnie do takich zadań będzie można zobaczyć przy stoisku MB Crusher na eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim!

 

MB Crusher to włoska firma znana na całym świecie, z fabryką położoną w Fara Vincentino. Obecnie osprzęty: łyżki przesiewające, kruszące, rozdrabniająco przesiewające, a także głowice frezujące i chwytaki do sortowania są sprzedawane przez sieć 230 dystrybutorów w ponad 150 krajach!

 

Na potrzeby każdego zadania znajdzie się tu odpowiednie rozwiązanie. Osprzęty są dostosowane do pracy z szeroką gamą maszyn, od minikoparek i ładowarek, aż po największe maszyny o masie ponad 70 ton.

 

img 1

Wszystkie osprzęty są produkowane z certyfikowanych materiałów. Posiadają optymalną geometrię usprawniającą pracę, a konserwacja nie sprawia kłopotu. W wymagających tego urządzeniach MB Crusher (takich jak łyżki kruszące) zastosowano chłodzenie hydrauliczne AAA+, wydłużające okres eksploatacji i chroniące maszynę. Dodatkowo, zestaw urządzeń kontrolnych redukuje wibracje na ramieniu maszyny.

 

Ochrona maszyny i osprzętu przed uszkodzeniami podczas pracy to standard dla MB Crusher. W głowicach frezujących instalowane są urządzenia do redukcji temperatury oleju koparki, a także system NO TORSION redukujący naprężenia poprzeczne ramienia. Dodatkową ochronę zapewniają płyty pokrywające korpus centralny. Wszystko to oczywiście bez poświęcania wydajności: system POWER BOOST zwiększa moc głowicy urabiającej, a urządzenie nadaje się do pracy w pełnym zanurzeniu.

 

W superlatywach na temat osprzętów MB Crusher wypowiadają się sami użytkownicy, których relacje można znaleźć na polskiej stronie dystrybutora. Warto wspomnieć na przykład o przypadku firmy Timberline Tree Service Inc., amerykańskiej firmy zajmującej się pielęgnacją zieleni, która mogła wydłużyć prace na dni deszczowe dzięki zastosowaniu łyżki przesiewającej MB-S18. Sekretem pracy z mokrą gliną było wprowadzenie do osprzętu fragmentów skał, które rozdrabniają urobek. W ten sposób udało się jedną koparką i osprzętem oddzielić od gliny korę i przesiać materiał.

 

Gamę urządzeń MB Crusher będzie można zobaczyć na stoisku firmy już niebawem, 7 i 8 czerwca 2024, w Lubieniu Kujawskim na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW! Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Czekamy na Was!

Dział: Roboty ziemne

 

 

Operatorzy koparek stają w pracy przed najrozmaitszymi wyzwaniami. Niekiedy, zamiast prędkości i siły, od maszyny i jej kierowcy wymaga się precyzji. W takiej sytuacji dobrze zaopatrzyć się w dodatkowe przeguby i bez obaw podjąć się powierzonego zadania.

 

 

TILTRATON to głowica wychylna lub wychylno-obrotowa oferowana przez firmę TOKFREZ . Po zainstalowaniu na ramienu maszyny pozwala na obrócenie narzędzia roboczego o 90 stopni w dowolną stronę. Ruch ten jest bezstopniowy, co oznacza, że operator ma pełną swobodę w ustawieniu łyżki czy młota.

 

 

 

W wersji z możliwością obrotu, zakres ruchu jest dodatkowo zwiększony. Operator może – również bezstopniowo – kręcić narzędziem na osi podłużnej ramienia. Zakres obrotu to 360 stopni.

tiltraton k08 tokfrez 6 

 

Dodatkowym ułatwieniem jest szybkozłącze, które pozwala na sprawną wymianę narzędzia roboczego bez wychodzenia z kabiny pojazdu.

 

 

Największym atutem głowicy TILTRATON jest zwiększenie efektywności pracy. Możliwości maszyny są potęgowane dzięki dodatkowym płaszczyznom ruchu. Operator może ciągle pracować, nie odrywając rąk od joysticków, nawet kiedy zajdzie potrzeba wymiany sprzętu.

 

 

Głowicy TILTRATON nie trzeba smarować, więc jej użytkowanie nie zwiększa potrzeb serwisowych maszyny. To doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która na co dzień wykonuje precyzyjne i urozmaicone prace. Specjaliści z firmy TOKFREZ chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniej wersji głowicy TILTRATON.

Dział: Roboty ziemne

Na każdym etapie prac możesz zwiększyć możliwości swojej maszyny. Wystarczy, że wyposażysz je w narzędzia do zadań specjalnych. Oferta Bergerat Monnoyeur obejmuje taki osprzęt jak: złącza Caterpillar, młoty hydrauliczne, łyżki Cat, osprzęt do wyburzeń czy elementy eksploatacyjne.

Złącza Caterpillar są uniwersalne, zaprojektowane w celu łatwego użytkowania różnych osprzętów oraz z myślą o wytrzymałości. Oferta obejmuje też nowatorskie rozwiązanie - Cat Fusion system złączy do ładowarek kołowych Caterpillar. Bergerat Monnoyeur oferuje młoty hydrauliczne, znajdziemy tu młoty z serii E, młoty hydrauliczne z serii GC S, a także młoty H80E S. Do wyburzeń znajdziemy ciekawą selekcję osprzętu:

-CHWYTAKI DO RECYKLINGU I PRAC WYBURZENIOWYCH

-CHWYTAKI PIĘCIOPALCZASTE

-NOŻYCE

-CHWYTAKI DO PRZENOSZENIA (CTV)

-ZRYWAKI KOPARKI

b m cat osprzet2

Oferta łyżek Cat obejmuje łyżki standardowe: wzmocnione Heavy Duty i General Duty, dodatkowe wzmocnienia Severe Duty, Extreme Duty. Łyżkę specjalną – Skarpująca, łyżkę na szybkozłącze typu CW. Bergerat Monnoyeur oferuje także nakładki adaptery Cat Advansys 100-220, które zostały zaprojektowane specjalnie do wymagających aplikacji. Przenoszą więcej materiału przy mniejszych przestoju maszyny.

Więcej informacji na temat osprzętu znajdziesz na stronie Bergerat Monnoyeur:

https://www.bm-cat.com/pl-pl

(fot. Bergerat Monnoyeur)

 

 

Dział: Plac budowy

Oferta Waltz Trade obejmuje osprzęt do maszyn budowlanych, rolniczych i komunalnych znanych i cenionych producentów europejskich i światowych. Firma oferuje kompleksową obsługę klienta oraz duży wybór. Odwiedź stoisko firmy na eROBOCZE SHOW 20 czerwca.

Waltz Trade dostarcza na terenie całego kraju kompletny produkt, instaluje go w maszynie klienta oraz przekazuje wszystkie informacje potrzebne do prawidłowego użytkowania osprzętu. Do głównych odbiorców osprzętu oferowanego przez Waltz Trade należą producenci maszyn takich jak np. JCB, VOLVO, CAT.

Poznaj ofertę Waltz Trade i dowiedz się bezpośrednio od jej fachowców, jak działają na co dzień – odwiedź stoisko firmy na eROBOCZE SHOW LEGNICA 20 czerwca. Wstęp na naszą imprezę jest darmowy. Zapraszamy.

Czytaj także: Nowy termin eRobocze SHOW - 20 czerwca 2020

(fot. Waltz Trade)

Dział: Plac budowy

Firma ACB/Morin specjalizuje się w produkcji akcesoriów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Projektuje i produkuje specjalistyczny osprzęt zgodnie z wymaganiami klientów. Swoją ofertę ACB/Morin zaprezentuje podczas jesiennej edycji eROBOCZE SHOW w Grodzisku Mazowieckim 26 października.

Sprzęt na zamówienie to specjalność firmy. W ten sposób ACB/Morin może zaproponować bardzo szeroką gamę specjalistycznych produktów do szybkozłączy ISO.

W ofercie ACB/Morin znajdziesz m.in.:

-Osprzęt specjalistyczny do koparek

-Osprzęt specjalistyczny do ładowarek

-Osprzęt specjalistyczny do maszyn teleskopowych

acb moris osprzet

Więcej o firmie i jej ofercie będzie można się dowiedzieć osobiście 26 października na eROBOCZE SHOW. Zapraszamy do Grodziska Mazowieckiego od godziny 9 rano. To będzie siódma edycja naszej maszynowej imprezy. Organizatorzy szykują dla odwiedzających znacznie większy rozmachem event niż do tej pory. Będą m.in. nowe konkurencje na maszynach oraz strefy. Wstęp na eROBOCZE SHOW jest darmowy.

Przeczytaj też: Zapraszamy na Forest Show i eROBOCZE SHOW

 

ulotka grodzisk

(fot. ACB/Moris)

Dział: Plac budowy

W ofercie firmy BIPROMASZ z Bydgoszczy znajdziemy osprzęt kafarowy koparkowy OKK-150

Dział: Roboty ziemne

Nowy rok firma BTH FAST z Nadarzyna wita atrakcyjną ofertą promocyjną

Firma DEUTZ posiada w swojej ofercie asortyment odpowiedni dla każdej naprawy: części zamienne, short blocki i silniki Xchange

1. października bieżącego roku firma KETRAL z Rzeniszowa obchodziła swój okrągły jubileusz. Na rynku istnieje już od dziesięciu lat!

Firma IOW jest autoryzowanym
przedstawicielem firmy ERLAU AG®. W swojej ofercie posiada różnego
rodzaju i wielkości łańcuchy ochronne na koła.

Zwiększenie zasięgu pracy maszyn przy kopaniu lub skarpowaniu to główne przeznaczenie produkowanych przez firmę TokFrez wysięgów LONG REACH

Dział: Roboty ziemne

Na konferencję dla ZULI w Silnowie organizowanej 7 listopada przez GAZETĘ LEŚNĄ firma BTH FAST przywiezie zabytkowy silnik MA 608 z 1938 roku

Hydrauliczne młoty DHB można znaleźć w ofercie europejskiego przedstawiciela koreańskiej marki – firmy DHB Sp. z o.o. z Wielopola

Dział: Wyburzenia
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL