Używane

 

 interhandler apka 2

W dobie powszechnej cyfryzacji wszystko staje się łatwiejsze. Sektor maszyn budowlanych nie pozostaje w tyle, a firmy oferujące ciężki sprzęt wychodzą klientom na przeciw. Jak? Na przykład tworząc aplikację mobilną służącą do szybkiego wyszukiwania maszyn oraz punktów serwisowych.

 

Interhandler – dystrybutor marki JCB – prezentuje aplikację, za pośrednictwem której można bez problemu wyszukać oferty sprzedaży maszyn używanych lub dostępnych na wynajem. Wszystko jest podzielone w przejrzysty sposób, tak, że nawet początkujący użytkownik poradzi sobie bez problemu.

 

Screenshot 20200804 101122 interhandler

Po wejściu w dowolną ofertę otrzymujemy komplet informacji na temat wybranego modelu. Poczynając od lokalizacji maszyny i informacji kontaktowych, przez rocznik produkcji, liczbę przepracowanych motogodzin, masy, wyposażenia, możliwości i wreszcie ceny.

 

Bardzo podobnie sprawa wygląda w przypadku maszyn przeznaczonych na wynajem, które możemy łatwo przeglądać i dobierać wedle aktualnych potrzeb. Wszystkie informacje pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a wynajmując czy kupując maszynę zamieszczoną w aplikacji Interhandler mamy pewność, że nie trafimy na przysłowiową "minę".

 

Ostatnią z funkcji aplikacji Interhandler jest wyszukiwarka serwisów, w której szybko znajdziemy najbliższą siedzibę firmy. Użytkownicy maszyn JCB z pewnością chętnie skorzystają z możliwości oferowanych przez nową aplikację, która zajmuje niespełna 25 Mb!

 

 

Jak informują pracownicy firmy Interhandler, obecna wersja aplikacji zostanie wkrótce wzbogacona o dodatkowe możliwości. Będzie to między innymi wyznaczanie trasy do najbliższego oddziału Interhandler na podstawie danych GPS, możliwość szybkiego udostępnienia ogłoszenia, a także wstępnej rezerwacji maszyny z uwzględnieniem zakresu czasowego (w formie prostego w obsłudze kalendarza).

 

Hitachi wychodzi z inicjatywą wobec rynku wtórnego. Program Hitachi Premium Used gwarantuje użytkownikom używanych maszyn nim objętych o wiele większy komfort i
spokojną głowę. Od teraz, średnie i duże koparki z mniej niż 5000 przepracowanych godzin oraz minikoparki z mniej niż 3500 godzin oraz modele z serii ZW powyżej 125 KM
będą objęte gwarancją.

 

Każda maszyna objęta programem jest poddawana rygorystycznym testom oraz procesowi renowacji, do którego uprawnienia mają jedynie autoryzowane jednostki Hitachi.
Dokonuje się wszelkich koniecznych poprawek, odnawia lakier, uzupełnia smary i oleje. Podwozie i opony są doprowadzane do stanu co najwyżej 50% zużycia.

 

Maszyny wystawione do kupienia można zobaczyć na stronie internetowej Hitachi. W tym samym miejscu mamy dostęp do wszelkich danych, jak na
przykład liczba przepracowanych godzin, specyfikacje i podobne modele.

1. października bieżącego roku firma KETRAL z Rzeniszowa obchodziła swój okrągły jubileusz. Na rynku istnieje już od dziesięciu lat!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL