Maszyna dwudrogowa JS22WR na Kongresie Kolejowym

Interhandler JCB aktywnie promowała maszynę dwudrogową JS22WR na Kongresie Kolejowym, który odbył się 13 listopada w Warszawie. JS22WR posiada certyfikat Urzędu Transportu Kolejowego na dopuszczenie do eksploatacji dla tego typu pojazdu kolejowego.

Jak poinformowała Interhandler JCB, certyfikat pozwala na pełne dopuszczenie maszyny do ruchu szynowego. Wręczenie pozwolenia odbyło się w trakcie targów branżowych TRAKO, które  odbywały się w dniach 24-27 września na terenie AMBER EXPO w Gdańsku. Certyfikat z rąk dr. Ignacego Góry, prezesa Urzędu Transportu Kolejowego odebrał prezes – Rob Markus.

jcb wrecznie certyfikatu od utk

Teraz koparka dwudrogowa JS22WR może w pełni pełnić swoją rolę podczas prac na kolei. Została zaprojektowana z zastosowaniem najnowszych technologii podnoszących komfort i bezpieczeństwo operatora. Jej projektanci założyli, że maszyna będzie wielozadaniowym narzędziem o wysokiej produktywności zdolnym do wykonania różnorodnych zadań z łatwością i precyzją.

Maszyna dwudrogowa JS22WR została dodatkowo wyposażona w obrotowe szybkozłącze, które umożliwia współpracę z szeroką gamą osprzętów w zależności od aplikacji. Obsługę zapewnia układ napędowy JCB wyposażony w sprawdzony silnik JCB Ecomax. Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań maszyna gwarantuje maksymalny poziom wydajności.

JS22WR może nie tylko pracować na torach, ale również na każdej budowie.  A to za sprawą wykorzystania podporów stabilizacyjnych. Zastosowane rozwiązania  wpisują się w oczekiwania klientów na rynku maszyn kolejowych. Internandler JCB zapewnia, że JS22WR sprawdza się na każdych torach.

jcb na kongresie kolejowym2

 

 

(fot. Interhandler)

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL