EuroGate International

EuroGate International to niezależny europejski dostawca najlepszych produktów dla firm rentalowych

 

Firma EuroGate International rozpoczęła działalność na rynku europejskim w 2011 roku jako reprezentant amerykańskiej firmy General Equipment. Wraz ze wzrostem sprzedaży spowodowanym rosnącym zapotrzebowaniem na produkty amerykańskie zaczęła także reprezentować inne firmy z USA – Rhino Tools, Tiresocks, Electric Eel oraz firmę angielską firmę FuelProof.

Wspomniane produkty wytwarzane są dla branży budowlanej. Partnerzy EuroGate International wytwarzają produkty o wysokiej jakości z zachowaniem norm ekologicznych.

Przykładowe produkty oferowane przez nas na rynku europejskim:

wiertnice glebowe, maszyny do obróbki betonu oraz wentylatory produkowane przez General Equipment;

kafary spalinowe i pneumatyczne produkowane przez Rhino Tool;

elektryczne i spalinowe maszyny do udrażniania przewodów kanalizacyjnych produkowane przez Electric Eel;

ochrona posadzek przemysłowych ( nakładki na opony, nakładki na silniki, ochrona przed wyciekiem) produkowane przez TireSocks;

przechowywanie i transport paliwa – produkty wytwarzane przez FuelProof.

 

eurogate 1 800

 

Firma EuroGate International została założona przez Pietera Jansena. Doświadczenie w międzynarodowej sprzedaży Pieter Jansen zdobywał od 1978 roku. Dziś w Eurogate International wykorzystywana jest wiedza założyciela firmy na temat rynku europejskiego oraz jego wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami sprzedaży.

Główna siedziba EuroGate International mieści się w Holandii, w miejscowości Dedemsvaart. Holenderski zespół stanowią: Wim Onnes (marketing) i Emiel Jansen (sprzedaż wewnętrzna).

Zespół EuroGate International jest jednak dużo większy – składa się z sieci niezależnych przedstawicieli handlowych. EuroGate International sprzedaje produkty w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Francji, Polsce, Wielkiej Brytanii, Norwegii oraz Rosji.

EuroGate International współpracuje z partnerami finansowymi, grupami serwisowymi oraz prasą specjalistyczną. Wszystko to po to, aby utrzymywać wysokie standardy całej sieci.

Zakres sprzedawanych przez EuroGate International produktów jest mocno powiązany z branżą wynajmu maszyn i urządzeń. W trakcie dotychczasowej współpracy stworzono silne związki pomiędzy producentami oraz EuroGate International.

Co robimy?

Firma Eurogate International została stworzona w celu umożliwienia sprzedaży produktów zagranicznych - głównie amerykańskich - na rynku europejskim. Współpraca z EuroGate International stwarza takie możliwości, począwszy od procesu certyfikacji (certyfikat CE), a skończywszy na finalnej sprzedaży. Produkty bez certyfikatu CE nie mogą być sprzedawane w Europie.

Firma EuroGate International jako pierwsza podjęła się tej działalności, dzięki czemu jest liderem na rynku. Podniosła zysk ze sprzedaży i w chwili obecnej sprzedaje pełną gamę produktów przy wsparciem ze strony partnerów.

Czerpiąc z tej koncepcji, Eurogate International w tej chwili sprzedaje produkty pięciu marek. Rosnąca sprzedaż powoduje to, że firma od lat cieszy się opinią wiarygodnego partnera zarówno dla producentów, jak i dla klientów.

 

EuroGate International - przedstawiciel w Polsce:

Cezary Pokrzywa
+48 (0) 60 18 99 97 7
cezary@eurogate-international.com

 

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL