Dystrybutor poszukiwany!

 

Wiodący producent osprzętów do podnoszenia ładunków z Finlandii poszukuje dystrybutora w Polsce!

Arvi Helin Oy to rodzinna firma, będąca jednym z wiodących fińskich producentów osprzętu do podnoszenia ładunków dla wózków widłowych, ładowarek, koparek i traktorów. Dzięki 40 letniemu doświadczeniu w branży oferuje światowej klasy urządzenia dźwigowe. Teraz poszukuje niezawodnego i współpracującego dystrybutora swoich produktów w Polsce.

 

Oprócz własnej marki HEVY®, sprzęt Arvi Helin jest certyfikowany między innymi normą jakości ISO 9001 i normą środowiskową ISO 14001, a także europejskim certyfikatem zgodności CE.

 

Sigma Clear Wiev LUKKUVENTTIILIT REUNOILLA LÄPINÄKYVÄ

Zadowolenie klienta jest dla fińskiego producenta kwestią honoru. Klienci zawsze pozostają w centrum wszystkich działań firmy, od rozwoju produktu po projektowanie i produkcję. Urządzenia Arvi Helin są znane z trwałości i niezawodności, a także z tradycyjnych, ręcznych, a przy tym precyzyjnych i jakościowych metod produkcji niektórych elementów.

 

Dodatkowym, bardzo istotnym w obecnych czasach atutem jest rozległy półmagazyn i elastyczność pozwalająca na szybkie reagowanie na życzenia klientów.

 

Firmy zainteresowane współpracą z Arvi Helin OY mogą dowiedzieć się więcej tutaj:

https://www.arvihelin.fi/?lang=pl 

 

Pytania dotyczące firmy, produktów i współpracy z dealerami należy kierować do polskiego przedstawiciela handlowego Bartłomieja Zyla:

 

bartlomiej.zyl@arvihelin.fi

+358 449 759765 / Bartłomiej Zyl

 

Arvi Helin Oy – Twój niezawodny partner w branży metalowej.

 

Materiał promocyjny

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL