Zapisy na PLO jeszcze otwarte!

 

Już od 9 lat na targach eRobocze SHOW najlepsi operatorzy koparek i koparko ładowarek zmagają się w unikatowych konkurencjach wymagających zręczności, szybkości i znajomości zasad BHP. Podczas Regionalnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, 7 października 2023 roku po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć prawdziwy pokaz operatorskiej sztuki. Ciekawe, jakie zadanie tym razem przygotują sędziowie!

 

Uwaga - na liście startowej zostało jeszcze tylko 20% wolnych miejsc, a zapisy są otwarte do 25 września! Warto zapisać się przed przyjazdem na imprezę, kontaktując się ze Zbigniewem Migdą za pośrednictwem aplikacji messenger, by zagwarantować sobie start z listy głównej.

 

Po 25 września utworzona zostanie lista główna zawodników, którzy do tego czasu zdążyli się zarejestrować.

 

Istnieje też możliwość zapisania się na konkurencje już na eRobocze SHOW, ale dostępność miejsc nie jest gwarantowana.

 

Sponsorami Polskiej Ligi Operatorów w Łobzie są JCB (Interhandler), PKO Leasing, Q8Oils, Reper Store, Serwis-Kop, Wilhelm Schafer (Takeuchi), Lasmedia (Robocze News, erobocze.pl) oraz Urząd Miejski w Łobzie. Operatorzy zmierzą się na koparko-ładowarce JCB dostarczonej przez firmę Interhandler oraz koparce Takeuchi dostarczonej przez firmę Wilhelm Schafer.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL