Szybkozłącza, głowice i osprzęty na eRobocze SHOW!

 

Oto kolejna dawka informacji o wystawcach eRobocze SHOW! Podczas pobytu na targach koniecznie musicie odwiedzić stoisko marki Steelwrist! Będzie tu można zobaczyć nowości produktowe i obejrzeć na żywo demonstracje naszych urządzeń oraz w jaki sposób głowice uchylno-obrotowe i system SQ mogą zwiększyć wydajność koparki. Produkty Steelwrist można też będzie znaleźć na placach testowych autoryzowanych dealerów, w zestawieniu z maszynami Volvo, Develon, Wacker Neuson, Yanmar czy Sunward.

 

 

Firma WALZ TRADE zaprezentuje osprzęt do maszyn budowlanych przy współpracy z Sunward Polska. Na stoisku i placu testowym firmy WALZ TRADE oraz Sunward będzie można testować łyżki przesiewające GYRU-STAR, kosiarki bijakowe GHEDINI, łyżki koszące GHEDINI,
mieszalniki do betonu HARDOX (PETRIC), wibromłoty GHEDINI, oraz głowice ścinkowe TMK Machinery.

 

 

Wszystko to i znacznie więcej już 26 i 27 maja w Lubieniu Kujawskim na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW! Zobaczcie pełną listę wystawców tutaj, by dobrze zaplanować pobyt i nie przegapić niczego istotnego! Wszystkie ważne informacje na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

 

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL