Odwiedź stoisko organizatora na eRobocze SHOW!

 

Tradycyjnie na eRobocze SHOW pojawi się stoisko organizatora, wydawnictwa Lasmedia. W przerwie między testami maszyn i pokazami zapraszamy do odwiedzin - tu również czeka na Was szereg atrakcji. 

 

Będzie oczywiście terenowa redakcja czasopisma branżowego Robocze NEWS! Tu można porozmawiać z osobami pracującymi nad wydawaniem periodyku, a także zamówić prenumeratę, sięgnąć po archiwalne numery, a także po najświeższy Katalog Maszyn Roboczych. Zachęcamy też do opowiedzenia o swoich problemach związanych z pracą w branży. A może macie ochotę zaprosić przedstawicieli Robocze NEWS do swojej firmy? Z chęcią o niej napiszemy!

 

Na scenie eRobocze SHOW odbędą się też planowane rozmowy: z PIP (11:15 każdego z dni imprezy), ze Związkiem Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych (w piątek o godzinie 15:25). Przez cały czas trwania targów, przez redaktora Robocze NEWS będzie też prowadzona konferansjerka z nagłośnieniem. 

 

W sobotę (drugiego dnia imprezy) będzie można zasięgnąć rady prawnika. Mecenas Łukasz Bąk będzie odpowiadał na pytania w zakresie prawnym chętnych osób!

 

Na terenie targów znajdziecie także stoisko Urzędu Miasta Lubień Kujawski, przy którym możecie dowiedzieć sie nieco więcej o miejscu, w którym organizujemy coroczne Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW. 

 

Ze stoiskami zjawią się także przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy, Stowarzyszenia Operatorów Maszyn Roboczych, Związku Producentów i Dystrybutorów Maszyn Roboczych, a także Ośrodkóa Szkolenia Zawodowego we Włocławku i Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA. Każdy chętny gość targów będzie miał okazję porozmawiać z przedstawicielami tych firm i organizacji, i dowiedzieć się więcej na temat ich działalności i projektów. 

 

Wszystkie istotne informacje na temat eRobocze SHOW znajdziecie w notce głównej, a pełną listę wystawców - tutaj

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL