Katalog Maszyn Roboczych 2021

 

Przeczytaj Katalog Maszyn Roboczych 2021 za darmo

 


Praktyczny przewodnik po najbardziej popularnych maszynach budowlanych w Polsce właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Lasmedia. Katalog Maszyn Roboczych, edycja 2021, to pierwsza taka publikacja w branży. Zawiera ponad 100 stron, dane techniczne ponad 850 modeli maszyn i urządzeń zebrane w prawie 130 tabelach.

 

 

Jak zamówić? Czytaj na dole

 

 

Nad Katalogiem czuwał zespół redakcyjny wydawnictwa Lasmedia, które znane jest w branży z organizowanych cyklicznie pokazów maszynowych eRobocze SHOW. Lasmedia prowadzi też portal eRobocze.pl oraz jest wydawcą magazynu Robocze NEWS. Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR.


Praca nad katalogiem to kilkumiesięczny wysiłek kilkuosobowego zespołu, setki godzin pracy, ale było warto – mówi Jarosław Harhura, redaktor prowadzący – W efekcie powstała wyjątkowa publikacja, która porządkuje oferty wiodących marek maszyn. Jestem przekonany, że przyda się ona przedsiębiorcom zainteresowanym kupnem maszyny i operatorom, którzy na wybór marki czy modelu mają wpływ.

 

 

 

Przegląd rynku

 

 


W Katalogu Maszyn Roboczych znajdują się opisy wiodących w Polsce marek maszyn budowlanych i nie tylko. Wydanie podzielone jest na 12 działów: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i inne.

 


Każdy dział zawiera opisy, zdjęcia i tabele z danymi technicznymi poszczególnych modeli maszyn. Dzięki temu w jednym miejscu zgromadzonych jest bardzo dużo maszyn, które w łatwy sposób można ze sobą do siebie porównać. Informacje pochodzą od producentów lub polskich dealerów. Nie podajemy jednak cen maszyn, bo te mogą się przecież szybko zmieniać, a ponadto są efektem doboru konkretnego wyposażenia czy opcji.

 


Aby łatwo odnaleźć interesujący nas sprzęt można skorzystać ze spisu treści zamieszczonego na początku Katalogu, lub z alfabetycznego spisu marek na końcu.

 


Dzięki tej publikacji nie trzeba tracić czasu na przeglądanie wielu folderów z ofertami i stron internetowych, w Katalogu wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

 


I chociaż to opracowanie bardzo ułatwia zorientowanie się na runku maszyn, to przed dokonaniem zakupu radzimy zawsze obejrzęć sprzęt na żywo, najlepiej podczas pracy. Można to zrobić na przykład na jednej z organizowanych przez nas imprez eRobocze SHOW, gdzie w jednym miejscu jest kilkaset modeli różnych maszyn, a kilkadziesiąt z nich dostępnych jest do testów.

 

 

Jak otrzymać Katalog Maszyn Roboczych? Są dwie możliwości:


1. Katalog można otrzymać za darmo jako dodatek do prenumeraty magazynu Robocze NEWS – w cenie 37 zł brutto.


2. Można wykupić sam Katalog Maszyn Roboczych – w cenie 19,90 zł.

 

Wpłat należy dokonywać na rachunek:


Lasmedia Sp. z o.o., ul. Kopernika 25, 05-870 Błonie


Nr rachunku: 45 1240 2164 1111 0010 4065 5706, Bank Pekao SA


W tytule przelewu należy podać: imię, nazwisko i adres, a jeśli chcesz otrzymać fakturę, także nazwę firmy i NIP.


Po otrzymaniu wpłaty i zaksięgowaniu, przesyłkę wyślemy bezpłatnie.


W sprawie wysyłki zagranicznej – skontaktuj się z nami po oddzielną wycenę.


Dla pewności, abyśmy mieli Twoje dokładne dane, wypełnij formularz.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL