10 lat na rynku!

1. października bieżącego roku firma KETRAL z Rzeniszowa obchodziła swój okrągły jubileusz. Na rynku istnieje już od dziesięciu lat!

– „Istniejemy, by Twoje maszyny mogły być zawsze w ruchu” – tym mottem pracownicy firmy kierują się od początku jej istnienia, realizując je w swojej codziennej pracy – wyjaśnia portalowi eROBOCZE.pl Sebastian Sojka - asystent ds. administracyjno – księgowych i reklamy.

Co można znaleźć w asortymencie KETRAL CONSTRUCTION PARTS AND EQUIPMENT? Przede wszystkim podzespoły oraz części zamienne do maszyn gąsienicowych. Firma wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy poszukują przekładni planetarnych (zwolnic jazdy, reduktorów obrotu), wieńców obrotu, napędu jazdy do koparki, kruszarki czy innych maszyn gąsienicowych, jak również elementów podwozi do tych maszyn (gąsienic, łańcuchów, płytek gąsienic, śrub, nakrętek, kół napinających, napinaczy gąsienic, rolek jezdnych i podtrzymujących oraz kół napędowych).

Historia firmy sięga drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku, jednak wyodrębnienie się samodzielnego podmiotu nastąpiło w 2005 roku. Wówczas asortyment KETRAL obejmował zarówno przekładnie i podwozia, osprzęt do maszyn budowlanych, jak i koparki, ładowarki, spycharki. W sprzedaży dominowały części pochodzące z demontażu maszyn. Szybko jednak ofertę firmy wzbogaciły nowe przekładnie i elementy podwozi gąsienicowych. Obecnie KETRAL jest dostawcą nowych i używanych podzespołów oraz części zamiennych do maszyn budowlanych.

Zwolnice 1KETRAL zmniejszone

 

Sebastian Sojka podkreśla, iż KETRAL stawia przede wszystkim na szybką dostawę zamówionych przez klienta produktów.

– Utrzymujemy stany magazynowe na poziomie kilkudziesięciu tysięcy pozycji. W sytuacji, gdy klient potrzebuje danej części i znajduje się ona w naszym magazynie, w normalnym trybie może ona zostać wysłana jeszcze tego samego dnia. Ponadto podkreślić należy, iż dostawy przewidziane są na następny dzień roboczy.

Z okazji 10-lecia firma KETRAL przygotowała specjalną jubileuszową promocję. Do końca października można skorzystać z 10% rabatu na wszystkie elementy podwozi gąsienicowych.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL