Moc bez przewodu

 

Milwaukee wprowadza najnowszy model pilarki kątowej 454 MM 18V o podwójnym ukosie. Urządzenie jest bezprzewodowe, ale możliwościami nie ustępuje zasilanym przy pomocy kabla. Dotychczas przewodowe pilarki kątowe dominowały rynek ze względu na swoje możliwości - po prostu nie było urządzenia akumulatorowego o odpowiedniej mocy.

 

Narzędzie powstało dzięki połączeniu wiedzy na temat budowy silników elektrycznych i bardzo pojemnych akumulatorów M18 REDLITHIUM ION - w tym przypadku HIGH DEMAND 9,0 Ah. Platforma urządzenia jest już znana z poprzednich modeli, użytkownicy chętnie z niej korzystają.

 

Pilarka ma spore możliwości: 146 mm w pionie (cięcie dużej podstawy), 91 mm x 281 mm zasięgu poziomego do cięcia stopni schodów i innych dużych pozycji. Zakres skosu sięga 48 stopni, a do dyspozycji użytkownika jest 9 ustawień blokady ustawienia skosu. W razie potrzeby można zablokować ostrze w dowolnym kierunku do cięcia pod nietypowym kątem.

 

Ostrze osiąga do 4000 obrotów na minutę - cięcie jest szybkie i płynne. Jedno ładowanie akumulatora wystarcza na 400 cięć. Urządzenie waży jedyne 20 kg.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL