Dobre „fuchy” w Niemczech dla operatorów - ruszają pierwsze zgłoszenia do systemu

Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR informuje, że można już się zgłaszać do systemu zleceń na krótkie prace na terenie Niemiec. Mówimy tu o prawdziwych "fuchach", a nie przeciętnych zleceniach!

Stawki wnoszą od 11 euro plus zabezpieczenie bytowe. Po wstąpieniu do systemu operatorzy będą otrzymywać każdego dnia informacje o zadaniach. Jeśli komuś coś pasuje to można śmiało brać.

Przypominamy, że MASCHINATOR.DE, którego właścicielem jest Zeppelin Lab GmbH to system wchodzący na rynek polski. Podczas eROBOCZE SHOW 21 października w Przasnyszu będzie można zapytać o szczegóły, ponieważ na imprezie będą obecni specjaliści z Niemiec.

Przypominamy także, system jest bezpieczny, oparty na komunikatorach oraz aplikacjach mobilnych. Funkcjonuje na jasnych zasadach z jak najmocniejszym zabezpieczeniem interesów naszych operatorów.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL