Drabina w trzech odsłonach

Prace na wysokości wymagają stosowania profesjonalnego i zapewniającego bezpieczeństwo sprzętu. Takie właśnie są drabiny aluminiowe Günzburger Steigtechnik GmbH

Wyroby niemieckiego producenta dostępne są w ofercie polskiego przedstawiciela – firmy ABOL P.W. S.C.

Znajdziemy tu aluminiową drabinę przystawną spełniającą wymogi norm europejskich EN 131 oraz przepisów BHP (BGV D 36 / GUV - V D36).
Drabina składa się ze stabilnych podłużnic o przekroju prostokątnym, obustronnie ryflowanych szczebli o przekroju 30 x 30 mm, trwałego połączenia szczebli i podłużnic. Warto zwrócić uwagę na antypoślizgowe stopy podłużnic nivello.
Szerokość zewnętrzna drabiny to 420 mm, a rozstaw szczebli - 280 mm.

 

aluminiowa drabina przystawna z belką 1

 

Inną odsłoną aluminiowej drabiny przystawnej jest wersja z belką stopową nivello. Szerokość belki to 0,85 m. Drabina posiada także antypoślizgowe stopy nivello zapewniające stabilność i bezpieczeństwo pracy. Belkę stopową mocuje się śrubowo do podłużnic w miejscu pracy.

 

aluminiowa drabina przystawna roll bar 1

 

Można również skusić się na aluminiową drabinę przystawną z belką stopową typu 'roll-bar'. Belki przekładane w prosty sposób pozwalają na wygodne dostarczanie drabiny z miejsca na miejsce bez konieczności jej dźwigania. Przeciąganie, nie dźwiganie, drabiny, chroni kręgosłup i sprzyja szybkiej i komfortowej pracy.

 

aluminiowa drabina przystawna

 

ABOL P.W. S.C. jest rodzinną firmą istniejącą na rynku od 1983 roku. To autoryzowany sprzedawca wyrobów GUNZBURGER STEIGTECHNIK GmbH – producenta m. in. drabin i pomostów roboczych.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL