Podnośniki DINO w Serafin Maszyny

 

Jak poinformowała nas Izabela Bednarczyk z działu marketingu Serafin Maszyny, "Od niedawna jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem marki Dinolift oferującej podnośniki koszowe DINO – maszyn doskonale spisujących się w wielu branżach, od usługowej, przez dekarską, budowlaną, czy nawet ogrodniczą".

Obecnie podnośniki DINO są dostępne w sprzedaży w ponad 40 krajach całego świata. Producent działa od 1974 roku i obecnie zatrudnia ponad 200 osób. Siedziba główna znajduje się w południowo-zachodniej Finlandii, w miejscowości Loimaa. Marka stawia na wysoką jakość i bezpieczeństwo, ale również różnorodność oferowanych produktów. Klienci mogą wybierać spośród podnośników samojezdnych, montowanych na pojazdach lub na przyczepach. Modele pogrupowano w 5 kategorii: lekkie terenowe RXTdoskonałe do wykonywania prac poza stabilnym gruntem, VT do montażu na samochodach roboczych, DINO Trailers – przyczepy z podnośnikiem, XTC II o podwoziu gąsienicowym i rozkładanych podporach, oraz podnośniki teleskopowe i przegubowe.

 

DINO RXT Key selling point 1

Seria DINO RXT mają napędy 4x4 i nisko położony środek ciężkości, co w połączeniu z automatycznym poziomowaniem do 8° pozwala na jazdę po pochyłościach i pracę w terenie. Maszyny mogą być napędzane silnikami elektrycznymi, dzięki czemu sprawdzą się również wewnątrz budynków.

 

 

 

DINO XTCII series outstanding levelling capability

Poruszające się na gąsienicach DINO XTC II typu „Spider” mogą pracować nawet na pochyłościach rzędu 16°. Bez problemu poruszają się po śniegu, między drzewami czy w trudniejszym terenie. Jednopozycyjne podpory z maksymalnym prześwitem można wypoziomować za pomocą jednego przycisku. Tu również mamy do wyboru opcję z silnikiem wysokoprężnym bądź elektrycznym 230VAC, w obu przypadkach połączoną z nowoczesnym, precyzyjnym sterowaniem.

 

 

 

DINO VT series versatile and flexible use

230VT to podnośniki montowane na pojazdach, doskonałe do prac konserwatorskich i usługowych. Łatwe sterowanie i wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnią przyjemną i bezproblemową pracę.

 

 

 

 

DINO Trailers best value for investment

Serie XT/XTB II i T/TB/TL II są zintegrowane z przyczepami, a jednocześnie lekkie i kompaktowe. Wszystkie posiadają teleskopowy wysięgnik i perfekcyjnie nadają się do pracy w ograniczonej przestrzeni. Unikalną cechą modeli XT/XTB II jest przegub, który można podnosić i ustawić względem obszaru roboczego.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL