Rozładunek z firmą Fliegl

Duży wybór przyczep budowlanych marki Fliegl – znanego producenta sprzętu transportowego mającego zastosowanie w branży rolniczej, leśnej, transportowej, a także budowlanej i komunalnej – oferuje firma KAGRO z Starej Łubianki

W ofercie KARGO znajduje się ogromny wybór przyczep budowlanych i komunalnych. Można je wyposażyć w różnorodne narzędzia robocze oraz urządzenia zwiększające komfort pracy operatora.

Wśród mnogości przyczep, jakie oferuje firma warto zwrócić uwagę na przyczepy z działu „BAUKOM”. W skład tej linii wchodzą modele ASW 248 Stone Tandem, ASW 363 Stone Tridem, ASW 373 Stone Tridem, jak również naczepy do ciągników siodłowych typu ASS oraz nabudowy do trzyosiowych (i więcej) samochodów ciężarowych. Wszystkie maszyny są wyposażone w system zsuwający Fliegla. Najnowszy produkt działu Baukom Fliegl to naczepy i nabudowy „Asphaltprofi-Thermo” umożliwiające transport asfaltu ze stałą temperaturą.

Jeśli chodzi o budowę dróg, polski przedstawiciel marki, firma KAGRO, proponuje model Fliegl ASW 248 Stone Tandem. Innowacyjny w maszynie jest system rozładunku typu Push-off. Jak wyjaśnić tę magiczną nazwę? Otóż, chodzi o to, iż maszyna nie zrzuca transportowanego materiału, ale zsuwa go za pomocą podłogi. Ciekawostką jest fakt, że zsuwanie materiału odbywa się pod kontrolą potencjometrów (mechanicznego lub elektrycznego). Pozwala to nie tylko rozładować materiał, ale także precyzyjnie go dozować.

 

fligl baum

 

System Pusch-off usuwa w całości nawet tak trudne surowce, jak glina czy wilgotna ziemia. W przeciwieństwie do przyczep wywrotkowych, w których ładunek przywiera do dna skrzyni i ogranicza ilość ładowanego ponownie materiału, przyczepy Fliegl nie wymagają usuwania resztek ładunku.

Maszyna Fliegl ASW 248 Stone Tandem posiada pojemność napełniania 16 m3, hydraulicznie amortyzowany dyszel, możliwość zmiany nadwozia, agregat osiowy Gigant Plus, OSIE BPW o wymiarach 420 x 180, ogumienie 650/55 R-26,5. Dopuszczalna całkowita masa przyczepy to 21 ton, a prędkość, którą rozwija, to 40 km/h.

Atutem przyczepy jest stabilność i gwarancja bezpieczeństwa nawet podczas pracy na trudnym terenie. Fliegl ASW 248 Stone Tandem zapewnia uniknięcie przechyłu i wywrócenia się podczas wyładunku na nierównej powierzchni.

Maszyna posiada wytrzymałą, stalową konstrukcję, która umożliwia jej zastosowanie w pracy przy rozbiórkach, kopalniach czy w kamieniołomach.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL