Nowy produkt w ofercie Oleje Klimowicz

 

Firma Oleje Klimowicz oferuje swoim klientom nowy produkt, który zastępuje Neste ATF Multi. Neste Premium ATF Multi jest w pełni syntetycznym płynem do automatycznych skrzyń biegów (AT) oraz bezstopniowych skrzyń biegów (CVT). Jego parametry spełniają wymagania szerokiej gamy samochodów osobowych, dostawczych i lekkich pojazdów użytkowych. Charakteryzuje się doskonałą płynnością w niskich i wysokich temperaturach, głównie dzięki zastosowaniu wysokiej jakości olejów bazowych. Praca skrzyni smarowanej Neste ATF Premium Multi jest stabilna podczas wszystkich okresów między wymianami.

 

 

Produkt posiada też bardzo niską temperaturę krzepnięcia, dzięki czemu zmiana biegów jest płynna nawet w bardzo niskich temperaturach. Utrzymuje też odpowiednie właściwości smarne i ochronne do momentu osiągnięcia przez skrzynię biegów temperatury jazdy. Neste Premium ATF Multi charakteryzuje się bardzo dobrą stabilnością termiczną i oksydacyjną, co zapewnia jego powolne starzenie się, dzięki czemu okres między wymianami może być dłuższy. Starannie dobrane dodatki dyspersyjne przeciwdziałają tworzeniu się szlamu i sadzy, zapobiegając wzrostowi lepkości i gęstnieniu oleju.

 

 

Niezwykle skuteczne dodatki przeciwzużyciowe chronią przekładnię w całym okresie użytkowania. Dodatkowe właściwości przeciwpienne zapewniają efektywną pracę przekładni i dobre smarowanie nawet w trudnych warunkach.

 

 

Neste Premium ATF Multi spełnia wymagania wielu producentów skrzyń biegów zarówno europejskich, jak azjatyckich i północnoamerykańskich. Nadaje się do automatycznych skrzyń biegów samochodów osobowych, dostawczych i innych pojazdów, w których producent zaleca specyfikacje określone karcie danych technicznych. W szczególności poleca się go do samochodów marel BMW, Chrysler, Ford, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Infiniti, Subaru, Toyota i Lexus. Zalecany również do stosowania w układach wspomagania kierownicy, układach hydraulicznych i starszych automatycznych skrzyniach biegów, gdzie wymagane są płyny Dexron lub Mercon.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL