HONDA NIE DLA FAŁSZERZY

Silniki i urządzenia marki Honda od wielu lat są kopiowane przez fałszerzy. Honda nieprzerwanie podejmuje wysiłki w walce z nieudolnym naśladownictwem fałszerzy, aby eliminować z rynku przypadki oszustw oraz chronić swoich klientów – aktualnych i potencjalnych.

Fałszerze wykorzystują kolorystykę, design, logotypy i oznaczenia Honda, a nawet kopiują foldery i instrukcje obsługi. Chcąc uniknąć nabycia fałszywki warto kupować silniki i urządzenia marki tylko i wyłącznie w wiarygodnym miejscem zakupu maszyn i urządzeń Honda w Polsce – w autoryzowane sieci dealerów. Wszystkie nasze maszyny, urządzenia, materiały eksploatacyjne i części zamienne są dostarczane w oryginalnych opakowaniach z właściwymi oznaczeniami. Wszelkie inne propozycje sprzedaży maszyn i urządzeń Honda po bardzo atrakcyjnej cenie, zwłaszcza w miejscach przypadkowych typu parking przed centrum handlowym, powinny budzić wątpliwości, a wręcz podejrzenia.

Każda maszyna i urządzenie Honda powstaje w wyniku wieloletnich, zaawansowanych badań i testów technicznych. Stanowi bardzo precyzyjną koncepcję licznego zespołu inżynierów obejmująca jakość i nowoczesność całego procesu technicznego i produkcyjnego powiązaną z przeznaczeniem maszyny. Wszystkie, nawet najmniejsze, podzespoły robocze są produkowane według bardzo rygorystycznych japońskich norm jakości, sprawdzone i przetestowane przez Honda. Dzięki temu produkty Honda słyną w świecie z niezawodności, wydajności, wydłużonego okresu żywotności i przyjaznych dla otoczenia parametrów, jak np. niski poziom emisji spalin i cicha praca.

Należy pamiętać, że producenci fałszywek nie ponoszą kosztów związanych z badaniami i rozwojem i, certyfikacją ani dystrybucją. Nie zapewniają profesjonalnej gwarancji ani obsługi posprzedażowej, przede wszystkim - serwisu i części zamiennych, ponieważ nie mają swoich sieci dilerskich i serwisowych. Podróbki z reguły sprzedawane są bez opakowań, zaś marketing fałszerzy jest oparty na renomie oryginałów i naiwności ludzi.

Firma Aries Power Equipment Sp. z.o.o. ma wyłączne prawo używania znaku towarowego Honda w sposób zarobkowy lub zawodowy na obszarze kraju. To oznacza, że ma prawo do umieszczania tego znaku na towarach i wprowadzaniu tych towarów do obrotu oraz posługiwaniu się nim w celu reklamy. Trzeba pamiętać, że tylko oryginalne produkty posiadają oryginalne Karty Gwarancyjne, na podstawie których klient nabywa praw do właściwej obsługi posprzedażnej. Zawsze należy żądać dowodu zakupu w postaci faktury lub paragonu.

O czym powinien pamiętać klient Hondy:

- tylko silniki z logo Honda są oryginalne. Honda nie ma drugiej marki.

- Silniki Honda są specjalnie projektowane do pracy w maszynach.

- Honda od lat stosuje międzynarodową nazwę OEM - Original Engine Manufacturer.

- Honda to wypróbowana technologia i 60 lat doświadczeń na rynku silników.

- Nasze silniki wyprzedzają pod względem technicznym zapowiadane i niezwykle wymagające normy Unii Europejskiej.

- Oryginalne części do silników i maszyn są dostępne na całym świecie.

Aries Power Equipment Sp. z o. o. jest Generalnym Przedstawicielem koncernu HONDA Motor Co. Ltd. w Polsce. Firma posiada sieć punktów dealerskich i serwisowych zapewniając bardzo dobry dostęp do oferowanych urządzeń, a także sprawny i niezawodny serwis.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL