Stylowe zagęszczarki z serii PCX 350-500

Zagęszczanie gruntu może być niezwykle przyjemną czynnością, zwłaszcza gdy zadbamy o dobry sprzęt. Przede wszystkim musi być profesjonalny, gwarantujący bezpieczeństwo i komfort pracy, ale powinien mieć także ciekawy design. Wszystkie te kryteria spełniają zagęszczarki firmy Altrad Poland

Wśród wielu modeli zagęszczarek, które znajdziemy w ofercie Altrad, jest seria PCX 350-500.

To jednokierunkowe zagęszczarki do gruntu i asfaltu. Seria ta została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie pracy. Zapewnia je konstrukcja ograniczająca oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora. Jest to opatentowana konstrukcja uchwytu antywibracyjnego płyty dolnej.

Optymalna siła wibracji to 16,5 kN przy częstotliwości 92 Hz.

 

zagęszczacz 1

 

Konstruktorzy nie zapomnieli jednak o wyglądzie maszyny. Zaprojektowali ją w niezwykle interesującej stylistyce, która z pewnością ucieszy oko każdego użytkownika.

Jedną z wielu zalet maszyn jest większa w porównaniu z innymi modelami prędkość przesuwu podnosząca jej wydajność. Ponadto ciekawym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest rama zabezpieczająca silnik, służąca jednocześnie jako uchwyt dźwigowy, oraz składany uchwyt roboczy i zwarta budowa ułatwiające transport i przechowywanie.

W ramach standardowego wyposażenia zagęszczarek istnieje możliwość montażu zbiornika wody.

Warto dodać, iż maszyny występują także w wersji do zagęszczania asfaltu. Zagęszczarki posiadają żeliwną płytę dolną z zaokrąglonymi bokami i zamontowaną listwą zraszającą.

Altrad Poland S.A. z Białegostoku wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad istniejącej na rynku od 1985 roku.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL