GŁADKA POWIERZCHNIA PODCZAS ZAWODÓW KONNYCH

Równiarka do parkuru to bardzo praktyczna i funkcjonalna maszyna, która doskonale sprawdza się w stadninach i stajniach. Jej rolą jest konserwacja i wyrównywanie  specjalistycznych powierzchni, na których odbywają się zawody konne.

Na rynku można wybierać w różnych modelach równiarek. Doskonale sprawdzają się na krytych halach otwartych parkurach. Są tak skonstruowane, że żadna powierzchnia nie jest im straszna (piasek, glina, trociny).

Równiarka pozwala przede wszystkim na zoptymalizowanie obowiązków pracowników. Urządzenia takie wyposażone są w dwa rzędy zgrabi, których celem jest wyrównanie powierzchni, posiadają listwę dociskową oraz walce. Wał może być gumowy – doskonały do podłoża kwarcowego z domieszką geowłókniny. Maszyna może być wyposażona w funkcję podnoszenia ręcznego lub hydraulicznego. Może także posiadać koła dociskające oraz zgarniacz boczny.

Hodowla koni i utrzymanie stajni to złożony proces czynności, który wymaga stosowania wielu specjalistycznych urządzeń. Praca przy hodowli konie wymaga m.in. takich czynności, jak: koszenia, układania bel owiniętych w stos, transport przeszkód, składowania bel kwadratowych, składowania bel słomy, transport paszy, przygotowanie areny, usuwanie chwastów.

Hodowla koni wymaga sporego parku maszyn, aby profesjonalnie dbać o stajnie i całą hodowlę. Do asortymentu zalicza się m.in. takie urządzenia, jak: chwytaki do bali, łyżki do materiałów lekkich, żuraw teleskopowy, widły do palet, szczotka listwowa, łyżka do zbierania odchodów końskich.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL