Nowości w ofercie Würth Polska

 

Würth Polska wprowadza na rynek nowe elektronarzędzia, które mogą się przydać w każdym warsztacie.

 

Oto nowe propozycje w katalogu:

 

Nitownica Akumulatorowa do Nitów ANG 18 COMPACT M-CUBE

Bezprzewodowa nitownica akumulatorowa ANG 18 COMPACT M-CUBE do nitów zrywalnych idealnie nadaje się do obróbki nitów zrywalnych o średnicach od 2.4 mm do 4.8 mm. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami 18 V M-CUBE, a jego bezszczotkowy silnik zapewnia długą żywotność i niskie wymagania konserwacyjne. Ergonomiczny uchwyt umożliwia komfortową pracę, a szybka wymiana noska do nitownicy za pomocą dołączonego klucza montażowego oraz zintegrowane światło LED ułatwiają pracę w różnych warunkach. Produkt posiada przezroczysty pojemnik na zerwane trzpienie nitów, zapewniający czyste środowisko pracy.

 

Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych 18 V w torbie ABS/AWS/ASS COMPACT M-CUBE

Zestaw zawiera trzy elektronarzędzia i torbę. W skład zestawu wchodzą: wiertarko-wkrętarka akumulatorowa ABS 18 COMPACT M-CUBE, która charakteryzuje się maksymalną trwałością użytkową dzięki metalowemu uchwytowi wiertarskiemu Röhm 13 mm; szlifierka kątowa akumulatorowa AWS 18-125 P COMPACT M-CUBE, współpracującą z tarczami o średnicy 125 mm, zapewniająca bezpieczną pracę dzięki przełącznikowi czuwakowemu i funkcji błyskawicznego wyhamowania tarczy po zwolnieniu włącznika maszyny; oraz kompaktowy klucz udarowy akumulatorowy ASS 18 COMPACT M-CUBE, z czopem napędowym ½ cala, z regulowanymi ustawieniami mocy i wysokim momentem dokręcającym (regulowanym do 460 Nm) do wszechstronnych zastosowań.


Wszystkie modele wyposażone są w funkcję ciągłego monitorowania silnika, co zapobiega jego przeciążeniu i zapewnia długą żywotność urządzenia. Układ elektroniczny silnika wyłącza go w przypadku zablokowania, przeciążenia lub przegrzania. Wydajny, niewymagający konserwacji, bezszczotkowy silnik EC z zapasem mocy stabilizuje obroty silnika pod obciążeniem.

 

Wyrzynarka akumulatorowa APS 18 COMPACT

To precyzyjne i mocne narzędzie do uniwersalnych zastosowań w drewnie. Jej silnik bezszczotkowy EC zapewnia długą żywotność, wydajność i małe wymagania konserwacyjne. Łatwa, beznarzędziowa wymiana brzeszczotów z automatycznym wyrzutem, osłona przeciwpyłowa optymalizująca odprowadzanie wiórów oraz 5-stopniowa regulacja prędkości sprawiają, że jest to narzędzie idealne do różnych zastosowań. Przełączane oświetlenie LED, zintegrowany system odprowadzania pyłu oraz automatyczna przekładnia umożliwiająca powolne rozpoczęcie cięcia i automatyczne zwiększenie prędkości dodatkowo zwiększają komfort użytkowania.

 

Akumulatorowy wyciskacz AKP 12 COMPACT M-CUBE

Kolejna nowość od Würth Polska to kompaktowy i poręczny pistolet do aplikacji środków o niskiej gęstości. Standardowo przystosowany do kartuszy o pojemności 310 ml, może być również stosowany do worków o pojemności 400 ml i 600 ml dzięki opcjonalnym akcesoriom. Natychmiastowe wysprzęganie popychacza i jego automatyczne cofnięcie o kilka milimetrów zapobiegają kapaniu lub wyciekaniu aplikowanej masy. Wskaźnik stanu naładowania na akumulatorze umożliwia stałe monitorowanie pozostałej pojemności.

 

Akumulatorowa frezarka krawędziowa KF 12-A

Akumulatorowa frezarka krawędziowa KF 12-A dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewnia optymalne prowadzenie narzędzia podczas wyrównującego frezowania laminatu i frezowania kształtowego. Zapewnia doskonałą kontrolę głębokości skrawania, szybką makroregulację głębokości oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem, co zapobiega uszkodzeniom silnika i akumulatora. Frezarka jest zgodna ze wszystkimi produktami systemu bezprzewodowego 10.8 V i 12 V. Do stosowania z frezami trzpieniowymi o średnicy 6 i 8 mm.

 

Strug akumulatorowy HO 12-A

Na uwagę zasługuje również strug akumulatorowy HO 12-A, kompaktowy i poręczny, ze środkiem ciężkości zoptymalizowanym do lekkich prac strugania. Urządzenie oferuje szerokość strugania 56 mm. Jego ergonomiczna konstrukcja umożliwia obsługę jedną ręką, a obustronne ostrze struga wykonane z drobnoziarnistych węglików wolframu zapewnia precyzyjne i równe wykończenie powierzchni. Strug jest zgodny z systemem bezprzewodowym 10.8 V i 12 V.

 

Szlifierka kątowa EWS 19-125-EQAC POWER

Szlifierka z najnowszej oferty Würth Polska to narzędzie o mocy 1900 W, które umożliwia szybkie usuwanie materiału przy maksymalnej wydajności. Maszyna współpracuje z tarczami o średnicy 125 mm. Regulacja prędkości obrotowej umożliwia dostosowanie obrotów wrzeciona do różnych zastosowań, a ochrona przed ponownym uruchomieniem i zabezpieczenie przed odrzutem zapewniają bezpieczeństwo pracy. Szlifierka jest również wyposażona w aktywne tłumienie drgań na wrzecionie, co zwiększa komfort pracy.

 

Zestaw elektronarzędzi akumulatorowych 18 V w torbie

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL