Firma WESEM od 1977 r. dostarcza oświetlenie do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych i wolnobieżnych oraz samochodów. Wysoką jakość lamp WESEM gwarantują: wykwalifikowana kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, własny dział badawczo-rozwojowy i doskonale wyposażone laboratorium kontrolno-pomiarowe.

 

grafika 1 wpis

 

Projektowane i wytwarzane w Polsce produkty WESEM umiejętnie łączą nowoczesne trendy wzornicze z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. To dlatego od lat obecne są na rynkach Europy, Azji i Ameryki. Wyśmienity stosunek jakości do ceny sprawia, że lampy WESEM trafiają na pierwszy montaż do licznych producentów pojazdów oraz hurtowni części zamiennych z wielu zakątków świata.

 

Reflektory produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

 

Oferta lamp do pojazdów budowlanych

 

Produkty dedykowane do maszyn i pojazdów budowlanych przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach, charakteryzują się solidnością, wytrzymałością oraz odpornością na wstrząsy. Najpopularniejszymi grupami produktów mającymi zastosowanie w budownictwie są reflektory główne i lampy robocze.

 

grafika 2 wpis

 

Najchętniej obecnie wybieraną opcją doświetlenia na pojazdach są lampy robocze LED. Występują w różnych kształtach, o zróżnicowanych wielkościach, jako odpowiedniki dla halogenów lub mocne lampy dla potrzebujących dużej ilości światła – oferowane spektrum produktów jest bardzo szerokie i zaspokoi potrzeby użytkowników wielu maszyn i pojazdów wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle. Z dobrym oświetleniem znacznie wzrasta komfort pracy podczas robót budowlanych i prac polowych.

 

grafika 3 wpis

 

Drugą grupą poszukiwanych produktów są wielofunkcyjne reflektory główne. Jednym z bardziej docenianych jest reflektor główny RGV1, wykonany w technologii tradycyjnej. To co charakteryzuje lampę to solidne wykonanie, dobre parametry i atrakcyjna cena.

 

grafika 4 RGV1 wpis

 

Ze względu na zwiększone oczekiwania rynku do asortymentu firmy WESEM dołączył bardzo zaawansowany technologicznie reflektor główny EGV1, w całości przygotowany w technologii LED, kierowany zarówno na rynek producentów pojazdów (OEM) jak i hurtowni (aftermarket).


Reflektor znajduje zastosowanie na pojazdach przemysłowych i komunalnych, maszynach drogowych, koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych, terenowych wózkach widłowych czy kombajnach rolniczych.

 

Potwierdzeniem kompetencji firmy WESEM w dostarczaniu profesjonalnego oświetlenia do pojazdów wolnobieżnych jest posiadanie w portfolio znanych producentów maszyn budowlanych.

 

Zapraszamy:

https://www.wesem.pl/
https://pl-pl.facebook.com/wesem/
https://www.youtube.com/c/WESEMCompany

Gdzie kupić:

Lampy firmy WESEM można zakupić u dostawców części do maszyn budowlanych np: Autos, Opoltrans, Hydrosprzęt, Cogito, Hydro – Części oraz u dystrybutorów oświetlenia motoryzacyjnego i rolniczego w całej Polsce.

 

Od 24 lat ASbud Sp. z o.o. wspiera działania klientów w zakresie zaopatrzenia w szeroką gamę maszyn i urządzeń budowlanych służących do budowy dróg, robót inżynieryjnych i budowlanych oraz produkcji kruszyw i logistyki.

Oferta Asbud Sp. z o.o. pozwala klientom w jednym z biur w Katowicach, Warszawie oraz Olsztynie  zaopatrywać się, wynajmować i serwisować wszystkie maszyny niezbędne w realizacji codziennych zadań.

Firma współpracuje m.in.: z firmami: AMMANN, CASE, TEREX FINLAY, TATRA, SUMITOMO, POWER CURBERS/PAVERS, CLARK FORKLIFT, DORNER ELECTRONIC.

Każdej sprzedanej przez nas maszynie ASbud zapewnia serwis oraz stałą dostawę oryginalnych części zamiennych w konkurencyjnych cenach. Firma posiada fachową wiedzę i niezbędne kwalifikacje potwierdzone certyfikatami producenta. Świadczy także usługi w zakresie serwisów i przeglądów pogwarancyjnych maszyn INTRAME, KOMATSU, TEREX, DOOSAN, KARCHER oraz układarek. Jako wieloletni lider sprzedaży układarek ABG, VOLVO, BOMAG,DYNAPAC (europejski i światowy) dysponuje doświadczeniem na rynku europejskim w zakresie diagnostyki, serwisu i wyceny tych maszyn.

Rokrocznie ASbud uaktualnia park maszynowy oraz uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poświadczonych certyfikatami producentów, których firma reprezentuje na terenie Polski. ASbud posiada 12 samochodów serwisowych, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i narzędzia do napraw w terenie. Dysponuje nowoczesną halą serwisową o pow. 450 m2 z suwnicą oraz kanałem najazdowym, umożliwiającą wykonywanie napraw większego sprzętu budowlanego.

 

www.case.asbud.com.pl

Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej.

Sieć 16 oddziałów (Toruń, Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Brzeg, Katowice, Rzeszów, Olsztyn, Białystok, Kraków, Lublin, Łódź, Kielce, Koszalin) o charakterze handlowo – serwisowym zapewnia szeroki dostęp do osprzętów, części zamiennych i eksploatacyjnych, opon, urządzeń hydraulicznych i generatorów prądotwórczych.

Profesjonalne doradztwo oraz usługi serwisowe gwarantuje zespół ponad 200 pracowników obsługujących klientów na terenie całego kraju. Dzięki flocie 80 samochodów serwisowych obsługa techniczna odbywa się w miejscu pracy maszyny.

Firma powstała w 1989 roku i w ciągu swojej ponad 27-letniej działalności wprowadziła na rynek ponad 15 000 maszyn i urządzeń. Oferując rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu dziedzin nowoczesnej gospodarki, firma osiągnęła pozycję jednego z największych w kraju dystrybutorów wysokiej jakości maszyn.

Adres: ul. Wapienna 6, 87-100 Toruń, POLAND

Kontakt do Oddziałów firmy

Firma Serafin P.U.H. Andrzej Serafin działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Produkty promowane przez Serafin można spotkać w wielu polskich przedsiębiorstwach. Jej wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Wielu uznanych Klientów takich, jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH oraz wielu innych obdarzyło ją zaufaniem.
Celem i misją firmy jest budowanie marki, która zapewnia zadowolenie i stabilizację pracowników, budzi szacunek dostawców oraz Klientów. Zaufaniem obdarzył firmę sam Adam Małysz – jej profesjonalizm jest godny mistrza. Serafin ceni sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania, dlatego też oferta tej firmy obfituje w urządzenia wielu uznanych europejskich producentów.
W obecnych czasach stałych zmian ekonomicznych w Polsce i na świecie, pojawia się wiele trudności, które firma stara się pokonywać. Serafin dostosowuje się do zmieniającego się świata i na pewno wywiąże się z obowiązków stawianych przez swoich Klientów.

 

Adres i kontakt:

Serafin P.U.H. Andrzej Serafin
Przybysławice ul. Widokowa 1
32-088 Przybysławice,
gmina Zielonki
Polska
www.serafin-maszyny.com

Tel.: 12 419 45 45

 

Firma Hydrosprzęt Sp.j. od 25 lat specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie i serwisowaniu maszyn budowlanych marek takich jak Dressta, Komatsu, Liebherr, CAT, Fuchs, JCB, Volvo, Bomag. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych Dressta Stalowa Wola, Liugong, silników wysokoprężnych Cummins, łyżek przesiewająco – kruszących i koparek pływających REMU oraz niemieckich podwozi gąsienicowych Linser. Zapewniamy kompletną obsługę sprzedażową w zakresie doboru maszyn, osprzętu, form finansowania, transportu oraz posprzedażową oferując naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i serwisowe. Posiadamy 20 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych i ponad 100-osobową kadrę wykwalifikowanych mechaników.

 

Kontakt:

 

Robert Kędzierski + 48 663 904 004

e-mail: robert.kedzierski@hydrosprzet.pl

woj. mazowieckie

 

Daniel Kukla + 48 602 447 753

e-mail: daniel.kukla@hydrosprzet.pl

woj. małopolskie, śląskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie

 

Dariusz Odroniec +48 503 839 623

e-mail: dariusz.odroniec@hydrosprzet.pl

woj. podlaskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

 

 

Haulotte Polska Sp. z o.o. oferuje kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych marki Haulotte.

 

Firma świadczy również usługi serwisowe:

-naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

-szkolenia techniczne i z obsługi maszyn

-sprzedaż części zamiennych

 

Firma istnieje od grudnia 2005. W siedzibie firmy, w Jankach k/Warszawy znajdują się biura firmy, magazyn maszyn i części zamiennych oraz warsztat stacjonarny działu serwisu.
Zakres działania Haulotte Polska obejmuje nie tylko Polskę ale również kraje Europy Centralno – Wschodniej takie jak Węgry, Rumunia, Bułgaria, Białoruś i Ukraina.

Adres i telefony kontaktowe:
Haulotte Polska Sp. o.o.
Ul. Graniczna 22
05-090 Janki


Tel ogólny 22 720 08 80 haulottepolska@haulotte.com

Tel serwis 22 720 53 86 serwis@haulotte.com

Tel cześci 22 720 54 61 czesci@haulotte.com

Strona 1 z 2
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL