WESEM

 

Firma WESEM od 1977 r. dostarcza oświetlenie do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych i wolnobieżnych oraz samochodów. Wysoką jakość lamp WESEM gwarantują: wykwalifikowana kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, własny dział badawczo-rozwojowy i doskonale wyposażone laboratorium kontrolno-pomiarowe.

 

grafika 1 wpis

 

Projektowane i wytwarzane w Polsce produkty WESEM umiejętnie łączą nowoczesne trendy wzornicze z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. To dlatego od lat obecne są na rynkach Europy, Azji i Ameryki. Wyśmienity stosunek jakości do ceny sprawia, że lampy WESEM trafiają na pierwszy montaż do licznych producentów pojazdów oraz hurtowni części zamiennych z wielu zakątków świata.

 

Reflektory produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

 

Oferta lamp do pojazdów budowlanych

 

Produkty dedykowane do maszyn i pojazdów budowlanych przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach, charakteryzują się solidnością, wytrzymałością oraz odpornością na wstrząsy. Najpopularniejszymi grupami produktów mającymi zastosowanie w budownictwie są reflektory główne i lampy robocze.

 

grafika 2 wpis

 

Najchętniej obecnie wybieraną opcją doświetlenia na pojazdach są lampy robocze LED. Występują w różnych kształtach, o zróżnicowanych wielkościach, jako odpowiedniki dla halogenów lub mocne lampy dla potrzebujących dużej ilości światła – oferowane spektrum produktów jest bardzo szerokie i zaspokoi potrzeby użytkowników wielu maszyn i pojazdów wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle. Z dobrym oświetleniem znacznie wzrasta komfort pracy podczas robót budowlanych i prac polowych.

 

grafika 3 wpis

 

Drugą grupą poszukiwanych produktów są wielofunkcyjne reflektory główne. Jednym z bardziej docenianych jest reflektor główny RGV1, wykonany w technologii tradycyjnej. To co charakteryzuje lampę to solidne wykonanie, dobre parametry i atrakcyjna cena.

 

grafika 4 RGV1 wpis

 

Ze względu na zwiększone oczekiwania rynku do asortymentu firmy WESEM dołączył bardzo zaawansowany technologicznie reflektor główny EGV1, w całości przygotowany w technologii LED, kierowany zarówno na rynek producentów pojazdów (OEM) jak i hurtowni (aftermarket).


Reflektor znajduje zastosowanie na pojazdach przemysłowych i komunalnych, maszynach drogowych, koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych, terenowych wózkach widłowych czy kombajnach rolniczych.

 

Potwierdzeniem kompetencji firmy WESEM w dostarczaniu profesjonalnego oświetlenia do pojazdów wolnobieżnych jest posiadanie w portfolio znanych producentów maszyn budowlanych.

 

Zapraszamy:

https://www.wesem.pl/
https://pl-pl.facebook.com/wesem/
https://www.youtube.com/c/WESEMCompany

Gdzie kupić:

Lampy firmy WESEM można zakupić u dostawców części do maszyn budowlanych np: Autos, Opoltrans, Hydrosprzęt, Cogito, Hydro – Części oraz u dystrybutorów oświetlenia motoryzacyjnego i rolniczego w całej Polsce.

 

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL