Milwaukee chroni przed zimnem

Z myślą o nadchodzących chłodach Milwaukee proponuje odzież z aktywnym systemem grzewczym M12. Nowe kurtki i kamizelki to połączenie ochrony przed zimnem, komfortu i niebanalnej estetyki

 

Nowa linia odzieży jest odpowiedzią Milwaukee na zapotrzebowanie rynku – M12 to ubrania ochronne, które chronią przed zimnem w sposób aktywny. Tradycyjna odzież zabezpiecza nas przed zimnem w sposób pasywny, a ciepło wytwarzane przez człowieka kumuluje się pod warstwą materiału. Aby utrzymać ciepło, musimy być w ciągłym ruchu, a warstwa odzieży powinna posiadać taką grubość, która jak najdłużej utrzymuje wytworzoną energię.

Innowacją Milwaukee jest pięć stref grzewczych. Za pomocą grzałek w postaci cienkich przewodów w matach z włókna węglowego, które są wszyte w różnych częściach odzieży, energia elektryczna pochodzącą z akumulatora litowo-jonowego zamieniana jest na ciepło ogrzewające człowieka. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że osoba ubrana w odzież Milwaukee nie odczuwa chłodu nawet w sytuacji, gdy się nie porusza.

 

M12 HJ BL2 Feat 02 PL 800

 

Źródłem energii dla mat grzewczych umieszczonych w odzieży jest nowoczesnych akumulator litowo-jonowy M12 o napięciu 12 V i pojemności 2,0 Ah. To rozwiązanie stosuje się w wielu innych maszynach bateryjnych Milwaukee. Prądu zgromadzonego w ogniwach REDLITHIUM-ION wystarczy na ok. 6 godz. ciągłego grzania. Dwa akumulatory gwarantują, iż w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy ani przez chwilę nie odczujemy chłodu. Baterię instaluje się w specjalnym gnieździe, umieszcza w kieszeni i podpina do instalacji grzewczej kurtki. Na lewej piersi znajdziemy specjalny guzik, którym można regulować poziom grzania. Odzież posiada opcję trzech ustawień mocy grzania– wysokie, średnie lub lekkie, a także możliwość podgrzewanie kieszeni. W zależności od wybranego programu przycisk zmienia kolor podświetlenia. W uchwycie na akumulator umieszczono port USB. Z baterii można więc zasilać telefon komórkowy lub odtwarzacz MP3, na które została przygotowana specjalna kieszeń.

Odzież Milwaukee M12 HJ jest uszyta z specjalistycznych materiałów, które chronią przed wiatrem i wodą, co zapewnia pasywną ochronę przed zimnem i dużą wytrzymałość mechaniczną. Wszystkie modle mogą być prane w pralkach i suszone w suszarkach. Z ochrony przed zimnem gwarantowanej przez odzież ochroną Milwaukee mogą także korzystać motocykliści, wędkarze i myśliwi.

Podgrzewana kurtka Milwaukee M12 HJ dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych i w aż pięciu rozmiarach (od S do XXL). Do kurtki można dokupić dodatkowe akcesoria: adapter do zasilania kurtki akumulatorem M18 (18 V) i ładowarkę samochodową.

Gama rozmiarów podgrzewanej i dane techniczne podgrzewanej kurtki Milwaukee:

Czerwona: M,X, XL

Czarna: S, M,X, XL

Kamuflaż: M,X,XL,XXL

Napięcie/pojemność baterii: 21V/1,5 Ah
5 stref ciepła
3 ustawienia ciepła + podgrzewanie kieszeni
materiał kurtki: Soft shell (95% Polyester / 5% Soandex)

ciężar: 1,2 kg

Kurtka objęta jest trzyletnią gwarancja.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL