Ciężarówka pokazowa i loteria na stoisku Bobcat!

Legendarna marka Bobcat zaprezentuje podczas eRobocze SHOW  najnowsze modele różnorodnych ładowarek i koparek. Warto zjawić się na pokazach Bobcat Demo, który będzie prowadzony przez miejscowych i zagranicznych prezenterów. Ponadto będą obecni eksperci z firmy Bobcat, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania odwiedzających. Poza tym cztery razy dziennie odbędzie się losowanie nagród!

Adrian Winnicki, dyrektor okręgu Doosan Bobcat EMEA w Polsce mówił:

 

– Bobcat odwiedza – po raz kolejny! – eRobocze SHOW, przyciągające klientów z całej Polski. W tym roku z naszej siedziby w Czechach przyjedzie ciężarówka pokazowa Bobcat. Przywiezie najnowsze atrakcje, abyśmy wraz z miejscowymi importerami mogli po prostu zrobić wspaniały pokaz dla wszystkich odwiedzających.

Markę Bobcat będą reprezentować jej przedstawiciele z całej Polski, m.in: ASCO Equipment, Bujak-Maszyny, ATUT Rental, Sar-Pol, Contractus, TKL Progress. Dealerzy Bobcat będą przygotowani, by sporządzić spersonalizowane oferty dla potencjalnych klientów z promocyjnymi cenami obowiązującymi na pokazie.

 

W 2024 roku Bobcat zaprezentuje zarówno najnowsze maszyny, jak i modele sprawdzone przez polskich klientów. Pokaz będzie obejmował: ładowarki o sterowaniu burtowym, kompaktowe ładowarki gąsienicowe, minikoparki, kompaktowe ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, jak również nowe kategorie, takie jak ciągniki kompaktowe czy też lekkie ubijarki.

 

– Za główną atrakcję uważam ciągnik kompaktowy i S650, która w Polsce będzie mieć premierę na eRobocze Show. Wiele z maszyn będzie pokazywanych podczas pracy, aby odwiedzający mogli zobaczyć je w działaniu – dodał Adrian Winnicki.

Na stoisku Bobcat odwiedzający będą mogli na różne sposoby wygrać cenne nagrody. Kilka razy dziennie będzie odbywać się losowanie, a także losowanie specjalne z nagrodą dla najmłodszych gości zainteresowanych marką Bobcat.

 

Pamiętajcie: eRobocze SHOW, 7-8 czerwca, Lubień Kujawski. Wszystkie ważne informacje na temat wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej. Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL