Katalog Maszyn Roboczych 2023

 

Przeczytaj Katalog Maszyn Roboczych 2023 za darmo!

 

Dzięki połączonym wysiłkom zespołów magazynu Robocze NEWS, portalu eRobocze.pl i targów maszyn eRobocze SHOW, we współpracy ze Stowarzyszeniem OperatorówMaszyn Roboczych OPERATOR powstał nowy Katalog Maszyn Roboczych na rok 2023. 

 


Publikacja zawiera dane techniczne ponad 700 modeli maszyn i urządzeń, zebrane w niespełna 120 tabelach. Maszyny i urządzenia podzielono na trzynaście kategorii ułożonych w kolejności alfabetycznej. Dzięki Katalogowi można szybko i łatwo porównać wybrane modele i sprawdzić, który najlepiej odpowiada wymaganiom danego przedsiębiorstwa.

 


Katalog Maszyn Roboczych: zbiór danych technicznych dostępnych w Polsce czołowych marek maszyn i urządzeń roboczych. Kompendium wiedzy przydatne każdemu przedsiębiorcy zainteresowanemu kupnem maszyny i operatorowi, który na wybór marki czy modelu ma wpływ.

 


Przed dokonaniem zakupu maszyny radzimy jednak zawsze obejrzęć ją na żywo, najlepiej podczas pracy. Aby to zrobić wystarczy przyjechać na jedną z imprez eRobocze SHOW, gdzie w jednym miejscugromadzi się kilkaset modeli różnych maszyn, a wiele z nich od razu można przetestować.

 

Katalog Maszyn Roboczych jest wysyłany w pierwszej kolejności do prenumeratorów Robocze NEWS. Jest też dokładany do każdej nowo wykupionej prenumeraty w 2023 roku (do wyczerpania zapasów). Będzie można go też otrzymać podczas kolejnych edycji pokazów i testów maszyn – eRobocze SHOW lub poprzez zamówienie pokazowego egzemplarza bezpłatnego magazynu Robocze NEWS.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL