Wyposaż swój plac budowy

 

Wśród wystawców, którzy pojawią się na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim, zwiedzający znajdą szereg firm zajmujących się przydatnymi kwestiami związanymi z branżą budowlaną, a jednoczesnie niebędącymi maszynami, osprzętami czy środkami eksploatacyjnymi. Stoiska zaprezentują na przykład:

 

Tracto, czyli specjaliści od technologii bezwykopowej. Dzięki oferowanym urządzeniom i technologiom można prowadzić prace bez naruszania struktury powierzchni terenu, bez wykonywania kosztownych i czasochłonnych wykopów i bez utrudniania komunikacji w miejscu pracy. Znacząco maleją też emisje dwutlenku węgla, pyłów czy hałasu. Technologia bezwykopowa TRACTO--TECHNIK z systemami NODIG to szereg elastycznych w zastosowaniu i trwałych rozwiązań, które mogą bardzo pomóc w budowie rurociągów zasilających i odprowadzających.

 

Marka Tamtron oferuje z kolei urządzenia i rozwiązania związane z ważeniem oraz gromadzeniem i analizą danych. Dzięki nim można łatwo śledzić, rozliczać i kontrolować przepływ materiałów transportowanych wozidłami czy ładowarkami, a także ważyć samochody transportowe. Dzięki rozwiązaniom Tamtron w prosty sposób można również raportować wyniki pracy. W ofercie znajdziemy między innymi wagi osiowe, wagi do ładowarek kołowych ONE POWER, do wozideł TAMTRON POWER czy przenośne systemy ważące WWS.

 

Równie ciekawe rozwiązania oferuje firma RCM, zajmująca się produkcją przyczep rolniczych i budowlanych. Jest to jednocześnie pierwsza na świecie firma produkująca przyczepy hybrydowe RCM Clever Turtle CT1, łączące w sobie możliwości transportu maszyn budowlanych z wywrotką do materiałów sypkich. Dzięki takiej przyczepie załatwiamy dwie istotne sprawy przy pomocy jednego urządzenia. RCM oferuje także przyczepy do koparek, które mogą służyć do transportu osprzętów na niewilelkie odległości. 

 

Wszystko to i znacznie więcej znajdziecie na zbliżających się targach eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim, już 26 i 27 maja 2023 roku! Wszystkie istotne informacje na temat wydarzenie znajdziecie w notce głównej, a pełną listę wystawców możecie podejrzeć tutaj.

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL