Moc części na eRobocze SHOW

Każdy przedsiębiorca i operator maszyny doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest dostęp do części zamiennych w razie awarii, lub na potrzeby rutynowych serwisów. Na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim, już 26 i 27 maja 2023 roku pojawi się wiele firm oferujących pokaźną gamę części. Oto niektóre z nich:

Serwis-Kop to czołowy importer części do maszyn marek JCB, CAT, CASE, New Holland, Volvo i Komatsu. Dla klientów firma posiada łatwy w obsłudze sklep internetowy, w którym znajdziemy produkty renomowanych marek: felgi, opony, osprzęty, adaptery, zabezpieczenia, tuleje, wały, pompy, chłodnice... Czyli mówiąc ogólnie, wszystko, czego posiadacz maszyny może potrzebować.

Firma Serwis-Kop jest jednym ze sponsorów zawodów Polskiej Ligi Operatorów.

Stoisko zaprezentuje także firma 2R, oferująca części zamienne do maszyn marek JCB, Volvo i CAT. W ofercie znajdziemy filtry oleje, tarcze hamulcowe, elementy ramy, materiały eksploatacyjne, części do mostów, łyżki i szybkozłącza, zęby wszystkich typów, sworznie i tuleje, szyby, elementy hydrauliki, układ elektryczny, układy klimatyzacji czy elementy podwozia.

 

Bywalcy eRobocze SHOW na pewno pamiętają firmę Agricola Hydraulika Siłowa - jak nazwa wskazuje, specjalistów od elementów hydrauliki siłowej, działających na rynku już 25 lat. Na stronie internetowej Agricoli znajdziemy pięć odrębnych sklepów online, poświęconych poszczególnym sektorom działalności: rolniczy detaliczny, rolniczy hurtowy, wspomagania, hydrauliki mobilnej oraz osobny poświęcony czeskiej marce Hydrolider. Na eRobocze SHOW usłyszymy prelekcję na temat firmy.

 

Kolejna firma zajmująca się częściami do maszyn to Entrack. Działa na rynku od 40 lat i zaczynała jako niewielki dostawca części zamiennych w szwedzkiej wiosce Lysvik. Od tego momentu stale się rozwija, w 2008 roku otworzono oddział w Polsce. Teraz w ofercie znajdziemy lemiesze ze stali trudnościeralnej, systemy zębowe, stalowe podwozia, elementy jezdne do minikoparek i wiele innych.

 

To i wiele, wiele więcej znajdziecie już 26 i 27 maja w Lubieniu Kujawskim na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW! Wszystkie istotne informacje o wydarzeniu znajdziecie w notce głównej, a pełną listę wystawców - tutaj.

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL