eRobocze SHOW - jeszcze więcej maszyn, i nie tylko

Plac budowy żyje nie tylko dzięki dużym maszynom budowlanym. Równie przydatne są te mniejsze, a także rozmaite sprzęty, które im towarzyszą. Z ofertą niewielkich urządzeń o wielkich możliwościach zjawią się na przykład firmy:

 

NEX

NEX Group, czyli polska firma specjalizująca się w maszynach dobrej jakości, w przystępnej cenie. W ofercie znajdziemy koparki, ładowarki i wozidła, a także najazdy i rozmaite akcesoria. Wśród wielu dostępnych modeli znajdziemy na przykład niewielkie wozidło o ładowności 300 kilogramów, napędzane silnikiem Briggs&Stratton o mocy 6 koni mechanicznych. Taką maszyną można transportować ciężkie ładunki nawet w najciaśniejszych miejscach, gdzie większe maszyny nie mogą się dostać. 

 

Maszyny przywiezione przez NEX Group będą oczywiście udostępnione do testów.

 

 

 

swepac

Firma Swepac pojawi się z gamą zagęszczarek - napędzanych silnikami spalinowymi oraz elektrycznymi. W ofercie znajdziemy urządzenia o masie od 50 do 500 kilogramów, dostosowane do potrzeb użytkownika. Swepac oferuje także wsparcie serwisowe i części zamienne. 

 

Swepac to szwedzka firma produkująca urządzenia do zagęszczania i obróbki betonu, z zakładem produkcyjnym w miejscowości Ljungby. Jej model biznesowy opiera się na budowaniu ścisłej relacji z klientami i użytkownikami. Na eRobocze SHOW będzie można testować urządzenia z jej oferty.

 

 

MT 625 H 1

Na targach pojawi się też Zeppelin - dystrybutor maszyn znanej marki Manitou oraz, między innymi, urządzeń magazynowych Hyster i żurawi samojezdnych Grove. Poza bogatą ofertą charakterystycznych czerwonych ładowarek przydatnych w bardzo wielu rozmaitych branżach, będzie można zapoznać się z innymi możliwościami. 

 

Zeppelin Polska Sp. z o. o. jest firmą o przeszło 25 letnim doświadczeniu w branży transportu wewnętrznego. W ofercie znajdziemy też pojazdy platformowe Goupil, maszyny do transportu kontenerów MECLift, transportery terminalowe KAMAG czy naczepy niskopodwoziowe SCHEUERLE.

 

 

 

Równie bogaty asortyment przedstawi firma Aries Power, specjalizująca się w urządzeniach marki Honda, Aries, Mikasa czy Airman. Na stoisku znajdziemy - i  przetestujemy - transportery gąsienicowe, minikoparki, przecinarki i zagęszczarki wibracyjne, a nawet walce. 

 

Sprzęty oferowane przez Aries Power są przeznaczone do użytku na placach budowy, ale również w branży utrzymania zieleni, kształtowania krajobrazu, do użytku służb państwowych, czy choćby we własnym ogródku.

 

Wszystko to i wiele, wiele więcej znajdziecie na zbliżających się Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, 26 i 27 maja w Lubieniu Kujawskim! Wszystkie istotne informacje o wydarzeniu znajdziecie w notce głównej, a pełną listę wystawców - tutaj. Jeśli planujecie testować sprzęty przywiezione przez wystawców, warto zarejestrować się przed przyjazdem przy  pomocy formularza online.

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL