Opony i filtry

 

Podczas Centralnych Targów Maszyn, Sprzętu i Urządzeń Roboczych eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim będzie można odwiedzić stoiska szeregu wystawców zajmujących się częściami eksploatacyjnymi i filtracją płynów w maszynach. 26 i 27 maja 2023 roku na placu wystawowym pojawią się między innymi:

 

Firma HiFi Filter, specjalizująca się w rozwiązaniach filtracji i separacji dla sprzętu mobilnego i procesów przemysłowych od ponad 40 lat. Jako wiodący partner, opracowuje i dostarcza ponad 70 000 produktów. Na stoisku zobaczymy najbardziej zróżnicowaną ofertę filtrów i akcesoriów na świecie.

 

Będzie także firma Geyer & Hosaja z szeroką ofertą opon budowlanych i przemysłowych. To rodzinna firma z długą tradycją obejmującą przeszło 25 lat obecności na rynku. Rocznie Geyer & Hosaja produkuje około 60 000 ton gumy, co czyni z niej jednego z największych producentów wyrobów gumowych w środkowej części Europy. 

 

Tradycyjnie pojawią się także firmy Neste Oleje Klimowicz oraz Magna Tyres.

 

Pierwsza z nich to producent wysokiej jakości olejów hydraulicznych, przekładniowych, przemysłowych, silnikowych, a także smarów i chemii związanej z maszynami i samochodami. Przedstawiciele firmy z pewnością, jak zawsze, ugoszczą zwiedzających na swoim stoisku i opowiedzą wszystko na temat swoich produktów.

 

Magna Tyres to duża firma zajmująca się ogumieniem dla wszelkiego rodzaju maszyn roboczych i przemysłowych. W ofercie znajdziemy rozwiązania dla wszelkich rodzajów, gabarytów i przeznaczeń maszyn, a specjaliści Magna Tyres z chęcią doradzą odpowiednie rozwiązanie dla konkretnego przedsiębiorcy!

 

To i wiele, wiele więcej już niebawem, 26 i 27 maja 2023 roku w Lubieniu Kujawskim! Zajrzyjcie na pełną listę wystawców, bo będzie ich naprawdę wielu! 

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL