100 maszyn do testowania

Wiele pisaliśmy o rozmaitych sprzętach i urządzeniach, a także firmach oferujących szeroką gamę usług, które zaprezentują się na eRobocze SHOW. Teraz przyszedł czas by przejść do sedna - czyli tego, co dla operatorów najbardziej atrakcyjne: maszyn. Tych będzie naprawdę sporo, bo około 100 różnych modeli udostępnionych do samych pokazów i testów, a także 200 egzemplarzy na największej w Polsce wystawie sprzętu roboczego! Już wkrótce, na Centralnych Targach Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW w Lubieniu Kujawskim, 26 i 27 maja 2023 roku zobaczycie:

Markę JCB zaprezentowaną przez firmy Interhandler oraz Gałkowski - jedne z najbardziej rozpoznawalnych koparko ładowarek na rynku, a także moc innych maszyn każdego rozmiaru i kształtu. Wszystko oczywiście udostępnione do testowania i prezentowane na dynamicznych pokazach z nagłośnionym komentarzem! 

Maszyny Caterpillar przy stoisku Bergerat Monnoyeur - tej marki nie mogło zabraknąć. Zobaczymy i przetestujemy potężną gamę urządzeń oferowanych przez jednego z największych producentów sprzętu roboczego na świecie Firma Bergerat Monnoyeur przygotowała także specjalne pokazy przywiezionych maszyn, więc będzie co oglądać!

Nie zabraknie także znanych i lubianych maszyn marki Bobcat - z pewnością niejeden zwiedzający operator chętnie przetestuje najnowsze modele i skorzysta z okazji do zasiąścia za sterami kultowych ładowarek kołowych o sterowaniu burtowym... i nie tylko!

Wśród licznych stoisk pojawi się również marka Yanmar, którą bywalcy eRobocze SHOW z pewnością pamiętają z imponujących pokazów połączonych z tańcem i walką na samurajskie miecze. Czy i tym razem zobaczymy takie inscenizacje, czy może na ten rok przedstawiciele marki przygotowali coś innego? Tego dowiemy się już na miejscu, ponieważ Yanmar Construction przygotował nie tylko maszyny do testowania, ale również pokaz specjalny eRobocze ARENA

Na placu pokazowym zaprezentuje się też Komatsu Poland - marka udostępni maszyny do testowania, a jej przedstawiciele z chęcią opowiedzą zwiedzającym wszystko o dostępnych modelach. Co dokładnie zobaczymy? Tego jeszcze nie wiadomo, ale z pewnością będzie warto!

W gronie dużych światowych marek sprzętu roboczego nie zabraknie też sprzętów marki Kubota, które będą oczywiście dostępne do testów i prezentowane na specjalnych pokazach!

Jak pisaliśmy już wcześniej, na targach zjawi się także Liebherr Polska, a na stoisku zobaczymy i przetestujemy koparki R 922 G8 oraz A 922 RAIL, ładowarkę L509, ładowarkę teleskopową i wozidło przegubowe TA230.

Tradycyjnie pojawi się także marka Liugong. Również zgodnie z paruletnią tradycją, maszyny (produkowane między innymi na terenie Polski) zostaną zaprezentowane podczas specjalnych pokazów z cyklu eRobocze ARENA! Tego wystawcę bywalcy eRobocze SHOW również z pewnością pamiętają doskonale, w szczególności ze względu na imponujące gabaryty przywożonych modeli.

Kolejny wystawca, który zaprezentuje pokaz z cyklu eRobocze ARENA to oczywiście Mecalac Polska. Na stoisku zobaczymy między innymi nośnik narzędzi 9MWR wraz z szybkozłączem CONNECT, który będzie można testować - podobnie jak pozostałe modele francuskiej marki!

Na eRobocze SHOW zjawi się także marka SANY, a wraz z nią koparki wszelkich rozmiarów i przeznaczenia, które będzie można zobaczyć na dynamicznych pokazach i testować na specjalnie wyznaczonych placach manewrowych.

Sunward również zaprezentuje swoje produkty, które chętni operatorzy będą mogli przetestować. W zeszłym roku marka zorganizowała osobny konkurs dla zwiedzających na swoim stoisku - być może w tym roku będzie podobnie?

Dzięki firmom Utech i Wilhelm Schafer zobaczymy między innymi wyjątkowo zwinne i wszechstronne maszyny marki Takeuchi, które zaprojektowano z myślą o elastyczności w pracy i bezproblemowej, szybkiej wymianie osprzętów. Poza japońskimi maszynami na stoisku firmy Utech z pewnością pojawi się wiele więcej różnorodnych sprzętów od innych producentów.

Obowiązkowo zjawi się także marka Volvo Maszyny Budowlane, a wraz z nią sporo ciężkiego sprzętu - podobnie jak na poprzednich edycjach wydarzenia! W zeszłym roku w Lubieniu Kujawskim zwiedzający mogli obejrzeć i przetestować koparkę kołową EWR150 z aplikacją Dig Assist oraz ładowarkę kołową L120H z aplikacją Load Assist. Co znajdzie się na stoisku tym razem? Zobaczymy już wkrótce...

 Nie mogłoby też zabraknąć maszyn znanej marki Wacker Neuson, która udostępni najnowsze modele do testów i zaprezentuje dynamiczne pokazy pracy.

 

Wszystko to i wiele, wiele więcej już niebawem, 26 i 27 maja 2023 roku w Lubieniu Kujawskim! Jeśli planujesz testować maszyny któregokolwiek z wymienionych wyżej wystawców, zarejestruj się przy pomocy formularza online przed przyjazdem i odbierz na miejscu specjalną opaskę uprawniającą do wstępu na place manewrowe. Wszystko to oczywiście całkowicie za darmo (pod warunkiem posiadania odpowiednich uprawnień).

 

Wszystkie istotne informacje o wydarzeniu są dostępne w notce głównej, a pełna lista wystawców znajduje się tutaj. Warto się z nią zapoznać i dobrze zaplanować wizytę na eRobocze SHOW - atrakcji będzie naprawdę sporo, a czasu - zaledwie dwa dni...

 

Czekamy na Was!

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL