Wynajem, kupno, serwis – jeszcze bliżej!

 

 interhandler apka 2

W dobie powszechnej cyfryzacji wszystko staje się łatwiejsze. Sektor maszyn budowlanych nie pozostaje w tyle, a firmy oferujące ciężki sprzęt wychodzą klientom na przeciw. Jak? Na przykład tworząc aplikację mobilną służącą do szybkiego wyszukiwania maszyn oraz punktów serwisowych.

 

Interhandler – dystrybutor marki JCB – prezentuje aplikację, za pośrednictwem której można bez problemu wyszukać oferty sprzedaży maszyn używanych lub dostępnych na wynajem. Wszystko jest podzielone w przejrzysty sposób, tak, że nawet początkujący użytkownik poradzi sobie bez problemu.

 

Screenshot 20200804 101122 interhandler

Po wejściu w dowolną ofertę otrzymujemy komplet informacji na temat wybranego modelu. Poczynając od lokalizacji maszyny i informacji kontaktowych, przez rocznik produkcji, liczbę przepracowanych motogodzin, masy, wyposażenia, możliwości i wreszcie ceny.

 

Bardzo podobnie sprawa wygląda w przypadku maszyn przeznaczonych na wynajem, które możemy łatwo przeglądać i dobierać wedle aktualnych potrzeb. Wszystkie informacje pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a wynajmując czy kupując maszynę zamieszczoną w aplikacji Interhandler mamy pewność, że nie trafimy na przysłowiową "minę".

 

Ostatnią z funkcji aplikacji Interhandler jest wyszukiwarka serwisów, w której szybko znajdziemy najbliższą siedzibę firmy. Użytkownicy maszyn JCB z pewnością chętnie skorzystają z możliwości oferowanych przez nową aplikację, która zajmuje niespełna 25 Mb!

 

 

Jak informują pracownicy firmy Interhandler, obecna wersja aplikacji zostanie wkrótce wzbogacona o dodatkowe możliwości. Będzie to między innymi wyznaczanie trasy do najbliższego oddziału Interhandler na podstawie danych GPS, możliwość szybkiego udostępnienia ogłoszenia, a także wstępnej rezerwacji maszyny z uwzględnieniem zakresu czasowego (w formie prostego w obsłudze kalendarza).

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL