Nowe pojazdy MAN

 

Na targach Autostrada Polska firma MAN przedstawiła dwie nowe propozycje: MAN TGS 41.480 8x6 BB i MAN TGS 41.480 8x8 BB z zabudowami typu wywrotka tylnozsypowa firmy KH Kipper. Drugi z wymienionych był prezentowany na imitującym warunki placu budowy terenie. Tam zwiedzający mogli sprawdzić właściwości trakcyjne pojazdu.

 

„Targi Autostrada Polska, to doskonała okazja do zaprezentowania naszej oferty w sektorze budowlanym, który od zawsze był domeną MAN. Liczymy na to, że rok 2016 będzie tym rokiem, w którym nastąpi ożywienie rynku inwestycji budowlanych, a co za tym idzie wzroście sprzedaż pojazdów budowlanych MAN” mówił Bernard Wieruszewski, Dyrektor ds. Produktu i Sprzedaży Ciężarówek w MAN Truck & Bus Polska.

 

MAN TGS to samochody stworzone z przeznaczeniem do prac w ciężkich warunkach, wyróżniające się wysoką mocą i wydajnością. Mogą być wyposażone w konwencjonalny napęd dołączany lub stały, na wszystkie koła aż do 8x8. Możliwe jest też zainstalowanie napędu hydrostatycznego na przednią oś MAN HydroDrive, dzięki któremu uzyskiwane są dodatkowe właściwości trakcyjne poza twardą nawierzchnią.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW Lotnisko Krzywa 3.10.2020 informacja prasowa     To było najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku – pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów.     8 edycja eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa odbyła się 3 października 2020 r. Pogoda dopisała. Przybyło bardzo dużo zwiedzających. Dzień upłynął w świetnej…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL