Testuj Mercedesa Actros

 

Mercedes-Benz Trucks oferuje potencjalnym klientom możliwość przetestowania najnowszego samochodu ciężarowego: Actrosa z nowoczesnym systemem przewidywania topografii trasy PPC i ultraekonomicznym silnikiem OM 471 marki Daimler o mocy 530 KM i momencie obrotowym 2600 Nm.

 

Efektem ulepszeń pojazdu jest redukcja zużycia paliwa o 3%. Należy pamiętać, że koszta użytkowania takich samochodów to w 50 - 60% koszta tankowanego paliwa, więc te 3% to całkiem sporo pieniędzy. Actros, w niezależnych testach pokazał, że potrafi być pod względem oszczędności lepszy nawet o 9% od konkurencji, co w połączeniu z PPC daje nawet do 15% mniej zużytego paliwa.

 

Pojazd można testować w ramach akcji Fuel Duel. Rzecz polega na tym, że na 2 do 3 tygodni Actros staje się częścią floty klienta. Samochodem jeździ ten sam kierowca, który robił to w firmie dotychczas. System FleetBoard rejestruje zużycie paliwa i styl jazdy kierowcy, a na koniec okresu próbnego posłuży do sporządzenia raportu na temat wyniku testu. Warto spróbować!

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW Lotnisko Krzywa 3.10.2020 informacja prasowa     To było najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku – pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów.     8 edycja eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa odbyła się 3 października 2020 r. Pogoda dopisała. Przybyło bardzo dużo zwiedzających. Dzień upłynął w świetnej…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL