Gama naczep Goldhofer

Naczepy firmy Goldhofer przydzadzą się do transportu każdego ładunku - bez względu na rozmiar

Paleta opcji jest bardzo szeroka. Kupić możemy naczepy całkiem płaskie, z wysięgnikiem, z obniżonym podwoziem, ładowane z przodu lub od tyłu. Rodzaj sterowania zależy od potencjalnego ładunku.

Cztery rodzaje zwrotnych osi to odpowiedź na mnogość rodzajów ładunków przewożonych na naczepach Goldhofer. Budowane są układy wymuszające skręt kół hydraulicznie albo przez siłę nacisku na grunt. Każda ma swoje wady i zalety. W razie potrzeby firma oferuje też gamę dodatków, jak na przykład wciągarkę linową, składane rampy dla personelu, system manualnego sterowania przy pomocy panelu, skrzynię na narzędzia czy odczepiane zagłębienia na koła przewożonej maszyny.

Najbliższe wydarzenie

  • eRobocze SHOW Lotnisko Krzywa 3.10.2020 informacja prasowa     To było najciekawsze wydarzenie w branży maszyn roboczych w Polsce w tym roku – pokazy i testy maszyn oraz zawody Polskiej Ligi Operatorów.     8 edycja eRobocze SHOW na Lotnisku Krzywa odbyła się 3 października 2020 r. Pogoda dopisała. Przybyło bardzo dużo zwiedzających. Dzień upłynął w świetnej…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL