LH 150 C High Rise Industry Litronic od Liebherr

Maszyna przeładunkowa LH 150 C High Rise Industry Litronic od Liebherr to połączenie nowoczesności i innowacyjności z wydajnością i wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją. To pierwszy model LH 150 z napędem elektrycznym do wykorzystania w porcie śródlądowym.

Wielokrotnie nagradzany układ zasilania regeneracyjnego Liebherr czy wieloprzewodowy układ hydrauliczny "Positive Control" to dwa przykłady różnorodnych urządzeń high-tech.

Modułowa budowa podstawowej wersji maszyny i wyposażenia zapewnia optymalne rozwiązania we wszystkich sytuacjach związanych z wdrożeniem. W połączeniu z zaawansowanym technologicznie osprzętem, indywidualne dostosowanie maszyny do odpowiednich wymagań zapewnia maksymalną wydajność obsługi materiału przy jednoczesnej doskonałej ekonomiczności.

Efektami pracy może pochwalić się z pewnością niemiecka firma M. Kaatsch GmbH w Plochingen, która LH 150 C High Rise Industry Litronic  testuje od czerwca tego roku. Maszyna jest wykorzystywana w niemieckiej firmie przede wszystkim do załadunku i rozładunku statków ze złomem.

Grupa Kaatsch to międzynarodowa firma recyklingowa, której podstawową działalnością jest recykling materiałów wielokrotnego użytku. W porcie Neckar w Plochingen firma handlująca złomem i metalem M. Kaatsch GmbH złomuje  rocznie ponad 1,4 miliona ton.

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL