Hitachi w Serbii

 

Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.

 

West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów i na budowy. W 1996 roku firma została utworzona pod nazwą YugoDizel doo, obecnie jej właścicielem jest Sloban Sretenovic. W tym roku nastąpiła zmiana nazwy, a wcześniej w 2014 roku - przeniesienie siedziby do nowego kompleksu o powierzchni 4,763 m2 w mieście Simanovici niedalego Belgradu. Obecnie firma zatrudnia 57 pracowników.

 

"Doceniamy silne i proaktywne wsparcie, jakie gwarantuje Hitachi." - mówi Sanja Vukovic, szef marketingu i jakości w West Balkans Machinery - "Jesteśmy zjednoczeni jako drużyna i zdolni do zaoferowania wysokiej jakości produktu na rynku lokalnym. Nasi klienci poczują się docenieni."

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL