Od 24 lat ASbud Sp. z o.o. wspiera działania klientów w zakresie zaopatrzenia w szeroką gamę maszyn i urządzeń budowlanych służących do budowy dróg, robót inżynieryjnych i budowlanych oraz produkcji kruszyw i logistyki.

Oferta Asbud Sp. z o.o. pozwala klientom w jednym z biur w Katowicach, Warszawie oraz Olsztynie  zaopatrywać się, wynajmować i serwisować wszystkie maszyny niezbędne w realizacji codziennych zadań.

Firma współpracuje m.in.: z firmami: AMMANN, CASE, TEREX FINLAY, TATRA, SUMITOMO, POWER CURBERS/PAVERS, CLARK FORKLIFT, DORNER ELECTRONIC.

Każdej sprzedanej przez nas maszynie ASbud zapewnia serwis oraz stałą dostawę oryginalnych części zamiennych w konkurencyjnych cenach. Firma posiada fachową wiedzę i niezbędne kwalifikacje potwierdzone certyfikatami producenta. Świadczy także usługi w zakresie serwisów i przeglądów pogwarancyjnych maszyn INTRAME, KOMATSU, TEREX, DOOSAN, KARCHER oraz układarek. Jako wieloletni lider sprzedaży układarek ABG, VOLVO, BOMAG,DYNAPAC (europejski i światowy) dysponuje doświadczeniem na rynku europejskim w zakresie diagnostyki, serwisu i wyceny tych maszyn.

Rokrocznie ASbud uaktualnia park maszynowy oraz uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach poświadczonych certyfikatami producentów, których firma reprezentuje na terenie Polski. ASbud posiada 12 samochodów serwisowych, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i narzędzia do napraw w terenie. Dysponuje nowoczesną halą serwisową o pow. 450 m2 z suwnicą oraz kanałem najazdowym, umożliwiającą wykonywanie napraw większego sprzętu budowlanego.

 

www.case.asbud.com.pl

Firma Serafin P.U.H. Andrzej Serafin działa na rynku maszyn i urządzeń dla budownictwa, ogrodnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. Produkty promowane przez Serafin można spotkać w wielu polskich przedsiębiorstwach. Jej wizytówką jest fachowość i dbałość o zadowolenie Klienta. Wielu uznanych Klientów takich, jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH oraz wielu innych obdarzyło ją zaufaniem.
Celem i misją firmy jest budowanie marki, która zapewnia zadowolenie i stabilizację pracowników, budzi szacunek dostawców oraz Klientów. Zaufaniem obdarzył firmę sam Adam Małysz – jej profesjonalizm jest godny mistrza. Serafin ceni sobie wysoką jakość produktów i innowacyjne rozwiązania, dlatego też oferta tej firmy obfituje w urządzenia wielu uznanych europejskich producentów.
W obecnych czasach stałych zmian ekonomicznych w Polsce i na świecie, pojawia się wiele trudności, które firma stara się pokonywać. Serafin dostosowuje się do zmieniającego się świata i na pewno wywiąże się z obowiązków stawianych przez swoich Klientów.

 

Adres i kontakt:

Serafin P.U.H. Andrzej Serafin
Przybysławice ul. Widokowa 1
32-088 Przybysławice,
gmina Zielonki
Polska
www.serafin-maszyny.com

Tel.: 12 419 45 45

 

Firma Hydrosprzęt Sp.j. od 24 lat specjalizuje się w sprzedaży, odbudowie i serwisowaniu maszyn budowlanych marek takich jak Dressta, Komatsu, Liebherr, CAT, Fuchs, JCB, Volvo, Bomag. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn budowlanych Dressta Stalowa Wola, Liugong, silników wysokoprężnych Cummins, łyżek przesiewająco – kruszących i koparek pływających REMU oraz niemieckich podwozi gąsienicowych Linser. Zapewniamy kompletną obsługę sprzedażową w zakresie doboru maszyn, osprzętu, form finansowania, transportu oraz posprzedażową oferując naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i serwisowe. Posiadamy 13 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych i ponad 100-osobową kadrę wykwalifikowanych mechaników.

 

Kontakt:

 

Radosław Chamielec +48 502 551 096

email:radoslaw.chamielec@hydrosprzet.pl

(województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorksie, lubuskie, opolskie, pomorskie, śląskie, zachodniopomorskie)

 

Marek Matuszewski +48 500 267 605

email:marek.matuszewski@hydrosprzet.pl

(województwa: lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, śląskie)

 

Haulotte Polska Sp. z o.o. oferuje kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych marki Haulotte.

 

Firma świadczy również usługi serwisowe:

-naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

-szkolenia techniczne i z obsługi maszyn

-sprzedaż części zamiennych

 

Firma istnieje od grudnia 2005. W siedzibie firmy, w Jankach k/Warszawy znajdują się biura firmy, magazyn maszyn i części zamiennych oraz warsztat stacjonarny działu serwisu.
Zakres działania Haulotte Polska obejmuje nie tylko Polskę ale również kraje Europy Centralno – Wschodniej takie jak Węgry, Rumunia, Bułgaria, Białoruś i Ukraina.

Adres i telefony kontaktowe:
Haulotte Polska Sp. o.o.
Ul. Graniczna 22
05-090 Janki


Tel ogólny 22 720 08 80 haulottepolska@haulotte.com

Tel serwis 22 720 53 86 serwis@haulotte.com

Tel cześci 22 720 54 61 czesci@haulotte.com

 

Minęło już 18 lat odkąd rozpoczęliśmy naszą przygodę z dystrybucją olejów i środków smarnych. Od samego początku dążyliśmy do tego, aby Oil Center było synonimem bezpieczeństwa i jakości. To, co dla nas najważniejsze to Państwa spokój. Współpracując z nami macie Państwo pewność, że dostawa zawsze będzie na czas, a Wasze firmy będą mogły pracować zgodnie z planem.

 

Dzięki wypracowanej przez lata pozycji realizujemy każde zamówienie w ciągu kilkunastu godzin. Szeroki asortyment stale czeka w magazynie, aby do minimum skrócić czas oczekiwania. To my jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby wszystkie Państwa projekty były realizowane bez opóźnień.

 

Nawet w tak wymagającej branży i zmieniającej się branży jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Nasz zespół fachowców stale się dokształca i śledzi nowości na rynku. Poszukujemy i opracowujemy coraz lepsze rozwiązania, aby zapewnić najnowocześniejsze produkty spełniające Państwa oczekiwania.

 

www.oilcenter.pl

 

 

Firma BSL od ponad dwóch dekad zajmuje się importem i dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych. Na rynku znana jest jako dostawca części do napraw silników, skrzyń biegów i turbosprężarek.

 

Firma specjalizuje się w trudnym asortymencie części mechanicznych. Przez lata budowała swoją pozycję jakością obsługi klienta, fachowością i skutecznym doradztwem technicznym. Początkowo zajmowała się tylko rynkiem samochodów ciężarowych, stopniowo poszerzając swój asortyment o części do maszyn rolniczych, leśnych, drogowych i budowlanych. Jako specjalista zawsze dbała i dba o jakość oferowanych produktów wiążąc się z producentami dostarczającymi na pierwszy montaż.

 

Obecnie firma BSL jest częścią międzynarodowej grupy motoryzacyjnej TH GROUP, lidera sprzedaży turbosprężarek w Europie. Dlatego produktem dostarczanym do maszyn budowlanych są turbosprężarki w pełnej gamie i dostępności. Wszyscy producenci w jednym miejscu.

 

Oferta firmy to turbosprężarki do maszyn budowlanych Volvo, CAT, JCB, DOOSAN, CASE, KOMATSU, LIEBHERR I MANITOU. W asortymencie posiadamy turbiny KKK, SCHWITZER, HOLSET, GARRETT, IHI oraz MITSUBISHI: nowe i fabrycznie regenerowane. Klienci znajdą u nas także części do napraw silników takie jak tłoki, tuleje, panewki, pierścienie czy uszczelki, produkowane przez dostawców na pierwszy montaż. BSL jest autoryzowanym dystrybutorem producentów MAHLE, KS, FEDERAL MOGUL, CLEVITE, VICTOR REINZ. Oferujemy części do silników: VOLVO, DEUTZ, PERKINS, MWM, CATERPILLAR, CUMMINS, JOHN DEERE, i wielu innych.

 

Firma BSL dostarcza części do każdego miejsca w kraju, czas realizacji zamówienia to 24 godziny jeśli towar znajduje się w magazynie firmy. Nietypowe zamówienia zapewniamy w ciągu 7 dni.

 

BSL Sp.z o.o.
ul .Przejazdowa 17
96-321 Żabia Wola

www.bslparts.pl

tel.: 46 857 91 00

Strona 1 z 2

Stowarzyszenie

  • Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator
    Stowarzyszenie operatorów maszyn roboczych operator         Szanowni Państwo,   powołane w 2014 roku Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR realizuje cele polegające na promocji i dbaniu o wizerunek operatora, promowaniu zawodu, integracji środowiska operatorów, ośrodków szkolenia oraz producentów i dystrybutorów maszyn roboczych. Stowarzyszenie obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. Bieżące informacje na temat stowarzyszenia…

Najbliższe wydarzenie

  •   Maszyny znanej marki będą sprzedawane w Serbii. Kontrakt z West Balkans Machinery został podpisany w styczniu - obejmuje pełną gamę koparek mini, średnich i dużych, a także wywrotek sztywnoramowych, ładowarek kołowych ZW oraz żurawi gąsienicowych Sumitomo.   West Balkans Machinery specjalizuje się w zapewnianiu maszyn dla górnictwa, do kamieniołomów…
© Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2015
Projekt i wykonanie SYLOGIC.PL